10 Травень 2023

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

Згідно Наказу № 108 від 14.02.2023 Українського державного університету залізничного транспорту, 14.03.2023 року було проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» на базі наукового гуртка “Геодезія та проектування шляхів сполученя”.
За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності « 193 Геодезія та землеустрій» присвоїно:
ІІІ місце Коростельов Роман «Геоінформаційна система уточнення просторових координат автомобільних доріг»
ІІ місце Васик Антон, Зеленська Анна «Оцінка стану навколишнього середовища, принципи відновлення довкілля України та земельні відносини у воєнний період», Костянецький Федір, Добравський Владислав «Технології геодезичних робіт при відбудові лінійних об’єктів»
І місце Сорочук Юрій, Антонів Євгеній «Екологічні аспекти в галузі використання та охорони земельних ресурсів»
2. Відмітили якісну роботу наукових керівників робіт конкурсантів – Угненко Євгенія Борисівна, д.т.н., професор, Шевченко Анна Олександрівна, к.т.н., доцент, Бєлікова Наталія Віталіївна, к.т.н., доцент, Коростельов Євген Миколайович, к.т.н., доцент, Сорочук Наталія Ігорівна, асистент.
3. Номінація «найкращий дослідник» конкурсантів – Коростельов Роман, Сорочук Юрій
4. Номінація «найкращий науковець» конкурсантів – Васик Антон, Костянецький Федір
РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!