19 Грудень 2019

Відкриття навчальної геодезичної лабораторії

Сучасні інноваційні технології проектування шляхів сполучення, геодезичне забезпечення будівельної галузі потребує вирішення широкого кола завдань, пов’язаних зі створенням державних геодезичних мереж, основ для картографічного та топографічного знімань.

Сучасна геодезія – це точні вимірювання напрямків, відстаней та висот на поверхні Землі. Висока точність та комп’ютерні технології обробки масивів даних вимірювань дозволяють ефективно вирішувати завдання побудови цифрової моделі місцевості, будівництва будівель та споруд, у тому числі шляхів сполучення, аеродромів, мостів, тунелів.

В Українському державному університеті залізничного транспорту на базі кафедри вишукувань та проектування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою створено навчальну, геодезичну лабораторію, урочисте відкриття якої відбулось 19.12.2019 року.

Лабораторію оснащено сучасним геодезичним обладнанням та програмними комплексами.

До відкриття галузевої лабораторії були залучені учні Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Було проведено майстер-клас «Сучасне геодезичне обладнання. Інноваційне проектування шляхів сполучення». к.т.н. ст. викл. Бєліков Е.А. УкрДУЗТ. 19.12.2019 року. (м. Харків)

Ми готові до нових звершень!

Відкриті до співпраці!

Відкриття навчальної геодезичної лабораторії