08 Лютий 2023

ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

22-23 листопада 2022 р. за підтримки Український державний університет залізничного транспортуМіністерство освіти і   науки УкраїниМіністерство інфраструктури УкраїниАТ «Українська залізниця»Асоціація технологів – машинобудівників УкраїниСonservatoire national des arts et métiers,Transport Academy (Riga),Crakow University of TechnologyPoznan University of TechnologyKazimierz Pulaski University of Technology and Humanities in RadomVilnius Gediminas Technical UniversityVilnius Gediminas Technical University була проведена Третя міжнародна науково-технічна конференція «Інтелектуальні транспортні технології», у якій брали участь викладачі кафедри залізничних станцій та вузлів, секція «Інтелектуальне проектування та сервіс на транспорті».

Конференція була націлена на інтелектуалізацію цифрових технологій, системне управління підрозділами, обмін досвідом, розширення міжнародного співробітництва, упровадження дослідження.

Прийняті матеріали опубліковані у збірнику тез доповідей конференці.