31 Травень 2022

On-line лекція щодо аналізу стану мостів після впливу вибухового навантаження

31 травня 2022 року відбулася on-line лекція професора Аніла Агравала (The City College of the City University of New York), щодо методології аналізу стану мостів після впливу від вибухового навантаження, яка полягає в точному розрахунку та імітуванні саме вибухових навантажень та розумінні подальшої поведінки мосту та його конструктивних елементів.

​​Лекцію було організовано ДП «ДерждорНДІ», в рамках ХХII випуску «Платформи дорожніх інновацій».

У заході прийняли участь понад 150 учасників, зокрема і науковці УкрДУЗТ, фахівці в галузі проєктування, обстеження, відновлення та реконструкції інженерних споруд транспортного призначення від кафедр «Будівельні матеріали, конструкції та споруди», «Будівельна механіка та гідравліка» та «Залізнична колія і транспортні споруди».

Під час обговорення лекції участники заходу поділилися власним досвідом щодо обстеження мостів та шляхопроводів, застосованих проектних рішень під час їх відновлення.

On-line лекція щодо аналізу стану мостів після впливу вибухового навантаження