03 Травень 2023

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ПРОЦЕСУ ЗАЛІЗНИЦЬ НА БАЗІ ЛОГІСТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗВО

03 травня 2023 року в межах освітньо-наукового проєкту «СИНЕРГІЯ ЗНАНЬ І ДОСВІДУ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНОГО БІЗНЕСУ І ЛОГІСТИКИ» провідних транспортних ЗВО України пройшла відкрита лекція на тему: «Організація транспортного процесу залізниць на базі логістичних технологій».

Лектор ЛОМОТЬКО Денис Вікторович – завідувач кафедри «Транспортні системи та логістика» Українського державного університету транспорту (УкрДУЗТ), доктор технічних наук, професор, академік Транспортної академії України, академік Академії технічних наук України. Лекцію орієнтовано здобувачів вищої освіти спеціальностей 275 – «Транспортні технології (за видами)”, 273 «Залізничний транспорт», 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

У якості обміну знаннями та використання кращих освітних практик до лекції залучились здобувачі вищої освіти, які навчаються у провідних транспортних ЗВО України (УкрДУЗТ, НТУ, ОНМУ, ДУІТ та інших)

Запис лекції можна побачити тут https://youtu.be/0YsQ3f3WeRE