13 Травень 2020

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Роз’яснення щодо реєстрації на ЄВІ!

З метою запобігання поширенню коронавірусу та на виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-228 від 30.04.2020 в цьому році реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) відбуватиметься повністю онлайн. Реєстрація розпочинається з 9.00 12  травня та закінчується о 18.00 05 червня 2020 року.

Відтак, вступникам на магістратуру для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії pk@kart.edu.ua скановані копії або фотокопії:

  • Заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

Подальша інструкція з реєстрації за посиланням https://testportal.gov.ua/yevi-yevff-zminy-v-reyestratsiyi/

Шановні абітурієнти, звертаємо увагу: єдиний вступний іспит буде проводитися в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєверодонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

 

Увага! Абітурієнти, які вже мають диплом спеціаліста або магістра, і бажають продовжити навчання за кошти фізичних/юридичних осіб, можуть вступити до університету без складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ).

 

Детальніша інформація за телефонами приймальної комісії:

+38(057) 732-28-25, +38(057) 730-19-91;

+38(099) 227-98-59, Шандер Олег Едуардович – заступник відповідального секретаря з питань вступу до магістратури.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ