23 Жовтень 2023

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У III-Й МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ РУХОМИЙ СКЛАД НОВОГО ПОКОЛІННЯ: ІЗ ХХ В ХХІ СТОРІЧЧЯ

Шановні колеги!

Український державний університет залізничного транспорту, Міністерство освіти і науки України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України України, АТ «Українська залізниця», запрошують Вас прийняти участь у роботі III-ї міжнародної науково-практичної конференції «Рухомий склад нового покоління: із ХХ в ХХІ сторіччя», яка відбудеться 22-23 листопада 2023 року.
Метою конференції є обговорення перспективних напрямків розвитку рухомого складу, впровадження інноваційних технологій при проектуванні та експлуатації рухомого складу нового покоління.

Робота конференції буде організована по секціям:

1. Вагони: конструювання та експлуатація;
  2. Енергозбереження на залізничному транспорті;
  3. Тяговий рухомий склад.

Контакти:
кафедра інженерії вагонів та якості продукції (корпус 2, поверх 1, кабінет 126), Український державний університет залізничного транспорту, площа Фейєрбаха, буд. 7, 61050, Харків, e–mail: vagon@kart.edu.ua

Завідувач кафедри:
Д.т.н., професор Мартинов Ігор Ернстович, телефон, Viber: +38 050 3003160
e–mail:     martinov@kart.edu.ua,         martinov.hiit@gmail.com

Координатор конференції:
Ловська Альона Олександрівна,
e–mail: alyonalovskaya@kart.edu.ua, alyonalovskaya.vagons@gmail.com
телефон, Viber: +38 066 3381946

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ III-Ї МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “РУХОМИЙ СКЛАД НОВОГО ПОКОЛІННЯ: ІЗ ХХ В ХХІ СТОРІЧЧЯ”