Співробітники ЦЗЯВО

Панченко Владислав Вадимович

к.т.н., доцент

Панченко Владислав Вадимович

Кандидат технічних наук з 2016 року. Дисертацію захистив у Національного технічного університету «Харківський полiтехнiчний інститут» зі спеціальності «Електротранспорт». Тема дисертаційної роботи: «Покращення електромагнітної сумісності тягової підстанції постійного струму з контактною мережею».

Напрямок наукової діяльності: електроенергетика.

Автор більш ніж 30 наукових праць та навчально-методичних розробок. Має 4 патенти.

Обозний Олександр Миколайович

старший викладач

Обозний Олександр Миколайович

У 2007 р. закінчив Українську державну академію залізничного транспорту (УкрДАЗТ) за спеціальністю «Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту (Локомотиви)», кваліфікація «магістр-механік залізничного транспорту» (диплом з відзнакою ХА №32406424).

Напрямок наукової діяльності: розробка елементів АСУ технологічним процесом ремонту локомотивів, розробка технічних завдань до елементів АРМ майстрів ремонтних відділень.

Автор понад 15-ти наукових та учбово-методичних публікацій (статей в журналах за збірниках праць, тез доповідей міжнародних науково-технічних конференцій, методичних та науково-методичних розробок).

Ушаков Михайло Віталійович

старший викладач

Ушаков Михайло Віталійович

Освіта вища. У 1994 році закінчив Харківську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Автоматика телемеханіка і зв’язок на залізничному транспорті». Отримав диплом з відзнакою та кваліфікацію «інженер-електрик».

Напрямок наукової діяльності – мікропроцесорні інформаційні та керуючи системи на залізничному транспорті, комп’ютерні технології у навчальному процесі.

Автор 17 наукових праць,  5 патентів.

Лазарєва Наталя Миколаївна

інженер ЦЗЯВО, старший лаборант кафедри АТ

Лазарєва Наталя Миколаївна

Освіта вища. У 1994 році закінчила Харківську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Автоматика, телемеханіка і зв’язок на залізничному транспорті”.

У 1994-1997 рр. навчалась в аспірантурі УкрДАЗТ за спеціальністю 05.13.05 «Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування»

Друга вища освіта. У 2012 році закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа”.

Напрямок наукової діяльності – штучний інтелект та сучасні інтелектуальні технології керування; використання нечітких алгоритмів з нейромережевою адаптацією в системах керування складними об’єктами.

Автор 23 наукових праць, 7 навчально-методичних розробок.