PROJECT “UKRAINE DIGITAL: ENSURING ACADEMIC SUCCESS IN TIMES OF CRISIS (2023)” ВІД DAAD

корпус 1, поверх 3, кабінет 315 а

Через війну в українські університети сильно обмежені у своїй функціональності. Перешкодою до якісного викладання є той факт, що будівлі та інфраструктура в українських містах частково пошкоджені, або зруйновані, а викладачі, внаслідок військових дій вимушено переїхали до інших міст України, інших країн, або перебувають на військовій службі. Незважаючи на руйнування, українські університети намагаються забезпечити освітній процес у цифровому форматі. У зв’язку з цим, bbw University of Applied Sciences (м. Берлін, Німеччина) пропонує допомогу українським переміщеним викладачам у їх викладацькій діяльності та продовженні академічної кар’єри.

Програмний напрямок «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи» спрямований на те, щоб студенти в Україні мали можливості для завершення навчання, незважаючи на обмеження, які наклала війна, шляхом призначення стипендій в рамках проекту. Вbw University of Applied Sciences призначає загалом 75 стипендій студентам Українського державного університету залізничного транспорту, які є переміщеними та постраждали внаслідок військових дій.

Дізнайся більше про враження студентів від проекту DAAD!

Participants of the DAAD project

Application deadline: 22.02.2023

Grant period: March 2023 to December 2023

Selection Criteria:
The selection criteria can be found in the statutes for awarding the scholarship.

Application Procedure:
The application form must be completed in full and signed.

The following documents must be submitted with the application form:

• Curriculum vitae (in English or German)
  • Certificate of enrollment certificate (in English or German)
  • Current transcript of records (in English or German)
  • Copy of passport
  • Copy of admission certificate if no enrollment certificate is available

Please refer to the application form for further information.

IMPORTANT: All documents must be sent to ukraine.digital@bbw-hochschule.de in ONE PDF file in the given order.