Пам’ятка призовникам та військовозобов’язаним які навчаються або працюють в університеті

Шемшур Володимир Анатолійович

Начальник Військово-мобілізаційного підрозділу

Провулок Фейєрбаха 3, перший поверх , ліве крило

Призовник або військовозобов’язаний після вступу до університету (прийняття на роботу) повинен з’явитися до військово-облікового бюро (кімната 328 корп. 2) ВМП для реєстрації військово-облікових документів. При собі обов’язково повинен мати:

– приписне посвідчення до райвійськкомату або військовий              квиток (тимчасове посвідчення);

– паспорт;

– довідку з місця проживання про реєстрацію за адресою.

В процесі навчання (роботи) у випадках зміни місця проживання, сімейного стану, стану здоров’я протягом 7 календарних днів  повинен повідомляти про це військово-облікове бюро ВМП та надавати відомості про такі зміни до райвійськкомату за місцем проживання.

Після закінчення університету (звільнення) для отримання диплому (трудової книжки) військово- облікове бюро повинне підписати обхідний лист. Для цього при собі необхідно мати:

–  паспорт;

–  приписне посвідчення або військовий квиток (тимчасове посвідчення військогозобов’язаного)

Як що студент прибув на навчання з іншого міста і мешкав у гуртожитку для підпису обхідного листа потрібно знятися з військового обліку у РВК, у якому він знаходився на обліку під час навчання.