Зовнішні зв’язки

Співробітництво кафедри:

Кафедра постійно працює з вищими навчальними закладами України та інших країн:

Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна; Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Національний університет «Львівська політехніка»Університет митної справи та фінансів (Дніпропетровськ) Белорусский государственный университет транспорта (Гомель, Белоруссия) Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова (Уральск, Казахстан) Московский государственнй университет им. (МИИТ) (Москва, Россия); Хабаровский  государственнй университет им. (ХабИИЖТ) (Хабаровск, Россия; Новосибирский государственнй университет им. (НИИЖТ) (Новосибирск, Россия)

Зовнішні зв’язки

Встреча с представителями РЖД, Санкт-Петербург

Зовнішні зв’язки Зовнішні зв’язки

До викладацької та наукової роботи кафедри активно залучаються керівники структурних підрозділів Міністерства інфраструктури України та Укрзалізниці, а також провідні вчені вищих навчальних закладів Харкова та України, зокрема до роботи у державних екзаменаційних комісіях, до роботи з рецензування та оппонування науковіх розробок.

Позднякова Л.О.на протязі 15 років приймає активну участь головою ДЕК у роботі державних екзаменаційних комісій у Харківському національному економічному університет ім. С. Кузнеця та Харківському національномууніверситеті ім. В.Н.Каразіна

Студенти кафедри приймали актувну участь у конкурсах та науково-практичних семінарах  у Харківському національному економічному університет ім. С. Кузнеця. Магістри працюють с підприємствами малого та середнього бізнесу в Україні та Польщі.

Кафедра проводить активну роботу зі школами м. Харкова та Харківської області в рамках проведення конференції «Мій перший бізнес», студенти бакалаври підготували доклади на тему «Мій пошук найбільш ефективних методів управління персоналом» та «Вплив активации спонукальних мотивів на ефективність» . На кафедрі; та окремих підприємствах бізнесу було проведено конкурс найкращих докладів та творчих проектів для школярів.Зовнішні зв’язки Зовнішні зв’язки Зовнішні зв’язки Зовнішні зв’язки

 

Викладачі кафедри були організаторами семінару « Математика. Бінарний урок», для вчителів
математики, шкіл Харківського району. Захід проходив за участі представників ректорату та
факультетів університету. За результатами семінару прийнято рішення про співробітництво між
викладачами університету та вчителями та учнями шкіл.

На фото, що представлені нижче, відображено засідання науково-методичної комісії з менеджменту, а також, засідання при участі професора Петровича І.М.

Галерея