Зовнішні зв’язки

Міжнародна діяльність

1. З 7 по 21 січня 2019 р. професор кафедри «Якість, стандартизація, сертифікація та технології виготовлення матеріалів» доктор технічних наук Е. С. Геворкян на запрошення партнера УкрДУЗТ – Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького, м. Радом (Республіка Польща) проводив лекції для студентів 5 курсу механічного факультету з дисципліни «Інженерні матеріали, нанокомпозити та наноматеріали». Візит реалізовано за проектом «Zintegrowany Program UTHRad.», POWR.03.05.00-00-Z105/17, фінансованим з коштів Європейського Союзу в рамках Europejskiego Funduszu Społecznego.

Після закінчення курсу лекцій, серед студентів було проведено анонімне опитування щодо оцінки представлених матеріалів та отримані позитивні відгуки.

Зовнішні зв’язки Зовнішні зв’язки

2. З 5 по 22 травня 2019 р. професор кафедри «Якість, стандартизація, сертифікація та технології виготовлення матеріалів» доктор технічних наук Е. С. Геворкян на запрошення нашого партнера – Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького, м. Радом (Республіка Польща) продовжив проведення циклу лекцій для студентів 5 курсу механічного факультету з дисципліни «Інженерні матеріали, нанокомпозити та наноматеріали».

Зовнішні зв’язки

Під час візиту професор Геворкян Е.С. прийняв участь у VI науково-технічній  конференції “Fizika Uszkodzen Eksploatacyjnych”, яка проходила у місті Sandomierz, республіка Польща з 20 по 22 травня 2019 року. Едвін Спартакович виступив на пленарному засіданні з доповіддю на тему “Dyrability and exploitation perfomance of cutting tools made out of chromium oxide nanocomposite materials”

 

3. 6–8 листопада 2019 р. професор кафедри «Якість, стандартизація, сертифікація та технологія виготовлення матеріалів» Едвін Спартакович Геворкян на запрошення уряду міста Ібінь провінції Сичуань відвідав Китай, де взяв участь у заходах «2019 Talent Exchange Conference in the Yangtze River First City & Talent-themed Week», організованих Китайсько-Українським форумом науки і технологій (China-Ukraine Forum of Science and Technology).

За результатами конференції професор кафедри “Якість, стандартизація, сертифікація та технології виготовлення матеріалів”  Е. С. Геворкян, отримав запрошення до читання лекцій в університеті м.Ібінь в якості запрошеного професора.

Зовнішні зв’язки Зовнішні зв’язки

4. Відповідно до договору про співробітництво між Українським державним університетом залізничного транспорту та Технолого-гуманітарним університетом ім. Казимира Пуласького (м. Радом) з 7 по 29 січня 2020 р. професор кафедри «Якість, стандартизація, сертифікація та технології виготовлення матеріалів» доктор технічних наук, професор Е. С. Геворкян читав лекції англійською мовою для студентів польського університету. Цикл лекцій було проведено з дисципліни «Інженерні матеріали та їх експлуатація» для магістрів механічного факультету. Ключовими проблемами лекцій були основні тенденції розвитку сучасного матеріалознавства.
Візит реалізовано за проектом «Zintegrowany Program UTHRad.», POWR.03.05.00-00-Z105/17.

Галерея