Відділ професійної освіти та трудової адаптації студентів

керівник центру

Каменєв Олександр Юрійович

к.т.н., доцент кафедри АТ, керівник Центру НПП ПДО

корпус 3, поверх 3, кабінет 318

Відділ професійної освіти та трудової адаптації студентів ЦНПП займається організацією навчання студентів робочим професіям згідно з профілем їх навчання в університеті, а також сприянням їх трудової адаптації на майбутніх робочих місцях. Сюди входять організація зарахування слухачів (документи до зарахування, медична комісія, інструктажі з охорони праці), організація навчального процесу (розклад занять, підбір викладачів та складу атестаційних комісій, розроблення тем випускних робіт та питань для екзаменаційних білетів, методичне забезпечення навчання, контроль явки слухачів та їх успішності та інше), організація виробничого навчання та виробничої практики на базах суб’єктів господарювання (підбір баз та викладачів виробничого навчання та практики, забезпечення необхідною документацією: договори, накази, графіки роботи, щоденники виробничої практики, акти пробних поїздок, акти кваліфікаційних випробувань та інше), організація випуску слухачів (кваліфікаційні іспити, оформлення протоколів та свідоцтв робочої професії і групи електробезпеки та інше).

Крім того, відділ має можливості та повноваження щодо професійного (професійно-технічного) навчання представників зовнішніх стейкхолдерів (не з числа студентів університету) та підвищення їх кваліфікації за робітничими професіями.

В рамках відділу проводиться активна робота щодо залучення до отримання робітничих професій студентами-іноземцями. Додатково опрацьовується можливість влаштування студентів, які отримали робітничу професію, на тимчасову роботу під час навчання за кордоном у рамках реалізації виробничої практики та/або дуального навчання.

Семененко Любов Яківна
Начальник відділу професійної освіти