Технічні засоби контролю стану електричного обладнання локомотивів

завідувач кафедри

Пузир Володимир Григорович

д.т.н., професор

корпус 2, поверх 1, кабінет 144

Керівник гуртка: Рогаль Віталій Валерійович, старший викладач; Жовтий Юрій Володимирович, старший лаборант, асистент.

Мета діяльності наукового гуртка – поглиблене вивчення електричного обладнання тягового рухомого складу залізничного транспорту, аналіз надійності електричного обладнання в залежності від умов експлуатації, конструктивних особливостей, а також огляд наявного та розроблення нового устаткування і пристроїв для удосконалення контролю електричного обладнання локомотивів і моторвагонного рухомого складу.

Основними завданнями гуртка є:

• поглиблення знань студентів в сфері електроустаткування локомотивів;
  • залучення студентів до науково-дослідної роботи кафедри за напрямком електрообладнання
  • розвинення у студентів підходів щодо пошуку необхідної науково-технічної інформації, критичного аналізу отримуваних даних, прийняття технічних конструктивних рішень у реалізації проектної та виробничої діяльності
  • розвиток лабораторної бази кафедри для навчальної та дослідницької діяльності