Кафедра «Фізичного виховання та спорту» (ФВС)

завідувач кафедри

Шепеленко Тетяна Валеріївна

завідувач кафедри, канд.наук з фіз.виховання і спорту, доцент

корпус 4, каб.106

Кафедра «Фізичного виховання та спорту» була заснована у 1935 році.

Напрямок роботи кафедри «Фізична культура та спорт» серед студентської молоді. Новітнє теоретичне, методичне та практичне забезпечення навчального та навчально-тренувального процесу у ЗВО забезпечує гармонійний розвиток, оздоровлення, сприяє здоровому способу життя здобувачів вищої освіти.

Мета роботи кафедри  полягає у послідовному формуванні фізичної культури у здобувачів вищої освіти, як системної якості особистості, невід’ємного компоненту загальної культури майбутнього фахівця, який здатний реалізувати її у навчальній, соціально-професійній діяльності та сім’ї.

На кафедрі працюють досвідчені  тренери-викладачі,  Майстри Спорту з видів спорту, які передають свій досвід здобувачам вищої освіти. В арсеналі досягнень студентів-спортсменів Заслужені Майстри Спорту України, Майстри Спорту України, Кандидати у Майстри Спорту України з видів спорту.

Кафедра має сучасну спортивну базу, на якій здобувачі вищої освіти мають можливість вибрати напрямок спортивної діяльності та за допомогою досвідчених викладачів-тренерів розвивати, вдосконалювати фізичні якості та вийти на спортивну арену міських, обласних, всеукраїнських змагань.

На кафедрі працюють спортивні секції зі спортивної аеробіки та черлідингу, шахів і шашок, футболу, волейболу, баскетболу, художньої гімнастики, настільного тенісу, бадмінтону, пауерліфтингу, легкої атлетики, існує велоклуб «УкрДУЗТ».