Панченко С. В., Угненко Є. Б., Саяпін О. С., Шевченко А. О., Орел Є. Ф., Шевченко О. С. Геоінформаційні технології на транспортних потоках України: Навч. посібник. — Київ, Видавничий дім «Кондор», 2024. — 196 с
ISBN 978-617-8153-43-4
У навчальному посібнику викладено сучасні геоінформаційні технології у світі; представлено огляд сучасних інформаційних систем проєктування; геоінформаційні технології на транспорті; апаратне забезпечення для введення, збору, обробки та зберігання інформації і тенденції розвитку; моделі функціонування та керування даними; методи формалізації просторово-розподіленої інформації; загальна характеристика і аналіз об’єкта управління; застосування довідникових, навігаційних та диспетчерських геоінформаційних систем у бізнесі, органах влади, містобудівному кадастрі, плануванні міст та регіонів, інженерних мережах, залізничному, автомобільному та авіаційному транспорті, сільському та лісовому господарстві, а також в екології, обороні та освіті; застосування геоінформаційних систем у транспортному господарстві.
Угненко Є.Б., Шевченко А.О., Ужвієва О.М., Коростельов Є.М., Бєлікова Н.В., Сорочук Н.І. Навчальна геодезична практика: навч. посібник / Угненко Є.Б., Шевченко А.О., Ужвієва О.М., Коростельов Є.М., Бєлікова Н.В., Сорочук Н.І. — Київ: Видавничий дім «Кондор», 2024. — 228 с.
ISBN 978-617-8471-07-1
Посібник розділено на п’ять частин. Перші дві частини охоплюють основні положення, пов’язані з організацією та проведенням практики, включаючи послідовність та обсяг робіт, а також забезпечення матеріалами та технікою безпеки. Крім того, надано форми і методи контролю, а також встановлені вимоги до звітування про практику. У третій частині наведені пояснення та вказівки щодо виконання топографічного, планового та висотного знімань, а також тахеометричного знімання. У четвертій частині розглянуті інженерно-геодезичні аспекти робіт, пов’язаних з вишукуваннями автомобільних доріг, такі як трасування дороги, детальне розмічування, геометричне нівелювання та складання профілів. П’ята частина містить окремі завдання інженерної розбивочної роботи. Цей посібник призначено для здобувачів освіти спеціальностей «Геодезія та землеустрій» і «Будівництво та цивільна інженерія».
Управління виробництвом (основи менеджменту, маркетингу та логістики). Ч.1 : навчальний посібник / Малявін Анатолій Миколайович, Шевченко Анна Олександрівна, Мануйленко Володимир Григорович та ін. – Харків : УкрДУЗТ , 2018 . – 133 с
ISBN 978-617-654-098-4
У навчальному посібнику викладено основні поняття і зміст, функції та основні положення менеджменту, підприємство у цілому та його підрозділи у системі менеджменту, стратегії управління колективом та підлеглими в колективі, комунікації та мотивації, основи управління менеджментом, управління груповою діяльністю, прийняття управлінських рішень, керівництво підприємством та його стилі.
Рекомендується для студентів II та III курсів денної, IV та V курсів заочної форми навчання, освітнього рівня — «бакалавр», освітньо-професійної програми — «Залізничні споруди та колійне господарство», галузі знань — 27 «Транспорт», спеціальності 273 — «Залізничний транспорт».
Саяпін О. С., Шевченко А. О., Матвієнко О. О., Мануйленко В. Г. Основні положення та механізми при будівництві залізниці: навчальний посібник. — К.: Видавничий дім «Кондор», 2020. — 268 с. Іл. 91, табл. 27, бібліогр.: 21 назв.
ISBN 978-617-7939-12-1
У навчальному посібнику викладені основні поняття і зміст технології залізничного будівництва, склад та обсяги робіт при спорудженні земляного полотна; будівельна техніка (транспортні, транспортуючі, вантажно-розвантажувальні, вантажопіднімальні машини, крани, машини для підготовчих та заключних робіт), класифікація та індексація; технологія виконання робіт під час будівництва штучної споруди (водопропускної груби та мостів); технологія монолітного бетону, залізобетону і кам’яної кладки; та улаштування захисних покриттів.
Рекомендується для студентів II та III курсів денної, IV та V курсів заочної форми навчання, освітнього рівня — «бакалавр», освітньо-професійної програми — «Залізничні споруди та колійне господарство», галузі знань — 27 «Транспорт», спеціальності 273 — «Залізничний транспорт».
Геодезичні дослідження при визначенні зсувних процесів на ділянках шляхів сполучення у гірській місцевості: навч. посібник / Угненко Є. Б., Тимченко О. М., Орел Є. Ф., Ужвієва О. М., Сорочук Н. І. – Київ: Видавнічий дім «Кондор», 2018. – 180 с.
Посібник складається з шести частин. Перша частина містить в собі основні поняття про природу небезпечних геологічних процесів на ділянках шляхів сполучення в гірській місцевості. Крім того, розглянуто особливості інженерного захисту від зсувів у межах Карпатського регіону та визначення зсувних деформацій на ділянках шляхів сполучення у гірській місцевості.
Друга частина присвячена особливостям досліджень і проектування шляхів сполучення у гірській місцевості.
Третя частина надає опис геодезичних вишукувань при визначенні зсувних процесів на ділянках шляхів сполучення в гірській місцевості.
Четверта частина містить основні принципи призначення протизсувних заходів.
П’ята частина складається з інженерно-технічних методів захисту від стихійних лих шляхів сполучення у гірській місцевості. Крім того, наведено систематизацію та аналіз інженерно-технічних заходів захисту від зсувів.
Шоста частина розкриває суть удосконалення технології та організації експлуатації гірських шляхів сполучення України.
Призначено для студентів спеціальностей «Геодезія та землеустрій», «Залізничні споруди на транспорті» та «Будівництво та цивільна інженерія».
Навчальна геодезична практика: навч. посібник / Глущенко В.М., Угненко Є.Б., Павленко Н.В., Ужвієва О.М., Тимченко О.М. – Київ: Кондор, 2017. – 214 с.
Посібник складається з п’яти частин. Перша та друга частини містять в собі основні положення, що стосуються правил організації практики та її проведення, послідовності виконання та обсягу робіт, матеріального забезпечення. Крім того, запропоновані форми і методи контролю, сформульовані вимоги до звіту по практиці. Надані пояснення щодо здійснення підготовчих робіт.
Третя частина містить пояснення та вказівки з виконання топографічного знімання, побудови планового і висотного знімальних обґрунтувань та тахеометричного знімання.
Четверта частина надає опис інженерно-геодезичних робіт при вишукуваннях автомобільних доріг – прокладання траси дороги, іі детального розмічування, геометричного нівелювання та складання профілів.
П’ята частина складається з окремих завдань інженерних розбивочних робіт.
Призначено для студентів спеціальностей «Геодезія та землеустрій» і «Будівництво та цивільна інженерія».
Рис. 71 Табл. 31 Бібліогр. найм. 10.
Угненко Є.Б. Удосконалення методу обґрунтування будівництва обходів населених пунктів з урахуванням екологічних показників / Є.Б. Угненко. О.М. Ужвієва. – Харків: 2014. – 136 с., іл. табл.
ISBN 978-966-303-540-6
Запропоновано удосконалення методу обґрунтування будівництва обходів населених пунктів з урахуванням екологічних показників за різних режимів руху транспортних потоків.
Розрахована на студентів старших курсів вищих технічних закладів. магістрів, аспірантів та наукових співробітників.
Удосконалення методів захисту від стихійних лих на автомобільних дорогах у гірській місцевості: монографія / Угненко Є.Б., Матлахов І.М., Тимченко О.М., Глобенко В.К. – Харків: Вид-во ХНАДУ, 2010. – 120 с.
В роботі розглянуто існуючі методи захисту від стихійних лих на автомобільних дорогах у гірській місцевості. Розроблено математичну модель прогнозування виникнення та визначення швидкості переміщення ґрунтових зсувів. Визначено величину тиску ґрунту на підпірні споруди при криволінійній поверхні ковзання та особливості напруженого стану ґрунту вздовж потенціальної поверхні зсуву на автомобільних дорогах.
Розрахована на студентів старших курсів вищих технічних закладів, магістрів, аспірантів та наукових робітників. Іл. 51 Табл. 20 Бібліогр. назв. 30
Угненко Е.Б. Методология проектирования реконструкции автомобильных дорог с учетом экологических показателей. Харьков: ХНІАДУ, 2008. – 184 с.
ISBN 978-966-303-187-3
В работе предложен системный подход к взаимодействию автомобильных дорог с окружающей средой. Приведен анализ существующих методов исследования экологических систем типа «Автомобильная дорога – транспортный поток окружающая среда». Разработан метод оценки трассы при реконструкции автомобильных дорог.
Рассчитан на студентов старших курсов технических ВУЗов, магистров, аспирантов и научных работников.
Ил. 33. Табл. 17. Библиогр. назв. 39.
У роботі запропоновано системний підхід до взаємодії автомобільних доріг з навколишнім середовищем. Приведено аналіз існуючих методів дослідження екологічних систем типу «Автомобільна дорога транспортний поток навколишнє середовище». Розроблено метод оцінки траси при реконструкції автомобільних доріг.
Розрахована на студентів старших курсів вищих технічних закладів, магістрів, аспірантів та наукових робітників. Іл. 33 Табл 17 Бібліогр. назв. 39