СТАЛА ЛОГІСТИКА ТА УПРАВЛІННЯ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАЧАННЯ

Термін навчання: 1р. 4м. денна

Вартість контракту (за 1 рік/грн.): 25800

Форма здобуття освіти: повна

Термін навчання: ІІ - магістерський (освітньо-професійна програма)
1 рік 4 місяці / 3 семестри

Рівень освіти: магістр

Рік вступу: 2024

Гарант освітньої програми

Гарантом ОПП “Sustainable Logistics and Supply Chain Management” є д.е.н., професор Дикань О.В.

Мета навчання за освітньою програмою

Метою навчання за програмою є підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері логістики та управління ланцюгами поставок, які володіють сучасним аналітичним мисленням, теоретичними знаннями і прикладними навичками щодо прийняття стратегічних рішень, використання сучасних технологій у сфері сталої логістики,  впровадження інноваційних підходів для підвищення ефективності управління ланцюгами постачання, здатні вирішувати дослідницькі й управлінські завдання функціонування логістичних систем  різного рівня в складних нестабільних та невизначених умовах зовнішнього середовища.

Переваги освітньої програми

Можливість навчання у викладачів університету Західної Шотладнії.

Мова викладання програми – англійська, що дозволяє набувати та відшліфовувати спілкування у міжнародному бізнес-середовищі.

Можливість отримання двох дипломів за один термін навчання: диплом Українського державного університету залізничного транспорту та диплом Університету Західної Шотландії.

Адресати освітньої програми

Програма буде цікава здобувачам вищої освіти ступеня магістр та націлена на підготовку особи до здобуття поглиблених теоретичних та практичних знань, умінь, навичок за спеціальністю 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Sustainable Logistics and Supply Chain Management».

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:

• Здатність до ефективного використання та розвитку ресурсів організації;
  • Здатність створювати та організовувати ефективні комунікації в процесі управління;
  • Здатність формувати лідерські якості та демонструвати їх в процесі управління людьми;
  • Здатність розробляти проєкти, управляти ними, виявляти ініціативу та підприємливість;
  • Здатність використовувати психологічні технології роботи з персоналом.
  • Здатність аналізувати й структурувати проблеми організації, приймати ефективні управлінські рішення та забезпечувати їх реалізацію;
  • Здатність до управління організацією та її розвитком;
  • Здатність виявляти та вирішувати комплексні проблеми в логістичній діяльності, розв’язувати складні задачі, пов’язані зі сферою сталої логістики та управління ланцюгами постачання;
  • Здатність запобігати неефективному використанню ресурсного потенціалу логістичної системи та знаходити резерви підвищення ефективності бізнес-процесів в умовах ризику та дотримання стандартів безпеки ланцюгів поставок;
  • Здатність застосовувати методи проєктування та оптимізації ланцюгів постачання при управління проєктом з розробки та впровадження логістичної системи;
  • Здатність розуміти принципи побудови міжнародних логістичних систем, сформувати вміння щодо визначення та аналізу складності й невизначеності глобального ланцюга поставок у стратегічному контексті тощо

Можливості працевлаштування

Випускник з вищою освітою другого (магістерського) рівня, який здобув ступень магістра за спеціальністю 073 «Менеджмент» за освітьною програмою «Sustainable Logistics and Supply Chain Management» – це висококваліфікований та конкурентоспроможний фахівець на ринку праці, який може працювати керівником або провідним фахівцем підприємств різних форм власності, галузей економіки та організаційно-правових установ, зокрема:

• – керівником служби логістики;
  • – керівником регіональних розподільчих центрів;
  • – керівником логістичної компанії,
  • – керівниками термінального комплексу;
  • – начальником відділу закупівель та збуту;
  • – начальником транспортного відділу;
  • – керівником відділу продажу та міжнародних перевезень,
  • – менеджером із закупівель та логістики,
  • – менеджером з організації вантажоперевезень,
  • – експедитором на митниці,
  • – логістом з міжнародних перевезень,
  • – менеджером з логістики та обробки даних,
  • – менеджером з розвитку ринку експорту,
  • аналітиком з логістичного планування тощо.

Випускники освітньої програми «Sustainable Logistics and Supply Chain Management» мають можливості  працевлаштування у міжнародних фірмах, які займаються імпортом та експортом, у великих хабах, у компаніях, що займаються транспортними перевезеннями, на митниці та в й терміналах, у державних установах та у закладах муніципального підпорядкування, на виробничих та сервісних підприємствах та організаціях усіх галузей економіки

Додаткова інформація

Важливість логістики і управління ланцюгами поставок зростає в мовах воєнного стану та підчас повоєнної відбудови економіки України. Знання в області логістики і ланцюгів постачання надають можливість кар’єрного зростання як у вітчизняних компаніях, та і на міжнародному рівні, професія є гідно оплачуваною, престижною та цікавою.

Освітня програма «Sustainable Logistics and Supply Chain Management»  – правильний вибір для тих, хто прагне створити свою успішну компанію або стати високооплачуваними управлінцями і очолювати провідні українські та зарубіжні компанії.