08 Травень 2022

КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ (ТОМ 2)

За сприянням колективу кафедри ТСЛ у світ вийшов другий том видання Академії технічних наук України: колективна монографія у галузі транспортних технологій.

Науково-технічні дослідження у галузі транспорту: колективна монографія / за заг. ред. Д.В. Ломотька. – Академія технічних наук України. – Івано-Франківськ: Видавець Кушнір Г.М. – 2022. Т2. – 216 с.

Це видання ще раз підкреслює та підтверджує продемонстровані під час акредитації важливість, унікальність та науковоорієнтованість освітних програм за спеціальністю 275 – Транспортні технології, зокрема – актуальність магістерської освітньо-наукової програми Організація перевезень та управління на транспорті.

Наукове видання містить результати науково-технічних досліджень провідних вчених та представників нашого та інших університетів.  У монографії наведені основи організації логістики у мультимодальних транспортних системах за участю залізничного транспорту, запропоновані шляхи розвитку спеціалізованих і нетрадиційних видів транспорту в Україні, наведені результати проектування транспортно-термінальних систем доставки вантажів при управлінні ланцюгами постачань, здійснено моделювання процесу доставки вантажів у змішаному сполученні, розглянуто питання інтеграції транспорту в мультимодальних системах, а також питання безпеки польотів повітряних суден цивільної авіації в контексті сервісної діяльності авіаційних підприємств.

КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ (ТОМ 2)