17 Березень 2023

Програма німецької служби академічних обмінів (DAAD): участь кафедри Транспортні системи та логістика

Закінчились навчальні модулі DAAD, які були спрямовані на актуалізацію знань студентів, розвиток їх фахових компетенцій та мовних навичок, підвищення обізнаності в сфері сучасних технологій на залізничному транспорті.

Професор, завідувач  кафедри Транспортні системи та логістика, д.т.н. Ломотько Д.В. працював членом комісії у програмі німецької служби академічних обмінів (DAAD). Робота здійснюється у межах проекту DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)».

Студенти високо оцінили якість навчання та підтримку, яку отримували від викладачів, фахівців Deutsche Bahn та організаторів впродовж реалізації проекту.

Нагородження студентів, які успішно пройшли навчання в проекті DAAD, стало черговим доказом високого рівня освіти в УкрДУЗТ, постійного прагнення Університету до розвитку науки і освіти в Україні на шляху до подальшої Євроінтеграції.

Довідково: DAAD – найбільша організація у світі в сфері підтримки міжнародного обміну студентами та вченими. Вона є зареєстрованою спілкою із центром у Бонні, її членами є всі державно акредитовані ЗВО та студентські представництва цих ЗВО. До складу DAAD входять 14 представництв та 50 інформаційних центрів у всьому світі. Своїми програмами обміну, яких налічується більше 200, DAAD охоплює всі дисципліни та країни світу. Багато студентів, викладачів та вчених змогли завдяки DAAD отримати цінний досвід від перебування за кордоном.