01 Квітень 2022

ТОП-5 причин обрати сучасну освітню програму Транспортний сервіс та логістика в УкрДУЗТ

ТОП-5

причин обрати сучасну освітню програму Транспортний сервіс та логістика в Українському державному університеті залізничного транспорту.

Кафедра Транспортні системи та логістика  TSL@kart.edu.ua

Вітаємо у професійній логістичної спільноті!

Транспортний сервіс та логістика – це унікальна в Україні освітня програма, яка сформована на основі рекомендацій професійної логістичної спільноти. Вона об’єднує фахівців в сфері бізнесу, транспорту та перевезень. Проте у всьому світові нас знають, тому що в Українському державному університеті залізничного транспорту Освіта, яка визнана світом!

Наша професійна спільнота прагне допомогти вірно обрати майбутню професію логіста. Тому наша команда підготувала відповідь на ключове питання – ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ЛОГІСТИЧНУ ОСВІТУ за програмою Транспортний сервіс та логістика?

Ми використовуємо 5 принципів підготовки бакалаврів за освітньою програмою Транспортний сервіс та логістика

1 – практичне навчання

2 – підтримка особистісного та професійного саморозвитку студента

3 -збалансованість індивідуальної та групової роботи

4 – стимули до самонавчання

5 – можливості працевлаштування фахівця-логіста

Що дасть абітурієнту ця освіта?

Фахові знання міжнародного рівня, що надає впевненості у силах створення власного бізнесу та можливість проявити свої здатності до саморозвитку. В сучасних умовах відбудови економіки країни ці навички будуть конче потрібні.

ТОП-5  причин обрати сучасну освітню програму Транспортний сервіс та логістика в УкрДУЗТЩо ми пропонуємо студенту отримати в ході навчання?

– ґрунтовну підготовку майбутнього логіста-професіонала із залученням досвідченої спільноти кваліфікованих викладачів

– оволодіння сучасними методами управління сервісними, бізнесовими і логістичними системами

– професійне застосування новітніх інформаційних технологій в організаційно-управлінській діяльності

освітня програми Транспортний сервіс та логістика є акредитованою, відповідає кращим практикам сучасної освіти та рекомендаціям міжнародних стандартів.

Які перспективи у випускника освітньої програми Транспортний сервіс та логістика?

Війна кардинально змінила наші життя. Під час відбудови вітчизняної економіки це можливість реалізувати себе та завжди бути потрібним в будь-якій галузі на вітчизняному і закордонному ринках сервісу, бізнесу, підприємництва  та логістики.

Хто такий логіст і чим він займається?

Це фахівець широкого профілю, в обов’язки якого входить доставка товару, розробка оптимальної схеми поставки. Він здійснює впровадження прогресивних елементів логістичного сервісу в різних галузях економіки, ефективно управляє персоналом, вирішує технічні, правові та управлінські завдання з урахуванням регіональних та міжнародних особливостей. Однак, на вигляд такі прості обов’язки включають в себе безліч складових.

Де може працювати випускник освітньої програми Транспортний сервіс та логістика?

Зараз існує велика кількість напрямків працевлаштування логіста: від промислового виробництва і транспорту до громадських організацій, від політики та державного управління до менеджменту та власного бізнесу.

Випускник освітньої програми Транспортний сервіс та логістика може здійснювати незалежну професійну діяльність або працевлаштуватися на посади державних і комерційних установ, організацій, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців майже у всіх галузях економічної діяльності.

Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати. Однак умови вступу на освітню програму Транспортний сервіс та логістика є сприятливими для більшості абітурієнтів.

Якщо ти не знайшов відповіді на своє питання, або в тебе є додаткові питання – ми завжди радо відповімо на них:

Кафедра Транспортні системи та логістика  TSL@kart.edu.ua

Телефон приймальної комісії: +38 057 730-19-91