30 Квітень 2021

Відкрита лекція на тему “Транспортна логістика” зі студентами УкрДУЗТ та НУ «Запорізька політехніка»

30 квітня 2021 р. з метою обміну знаннями та кращими практиками в педагогічної та логістичній сфері було проведено  відкриту лекцію для студентів і викладачів факультету «Управління процесами перевезень»  УкрДУЗТ (м. Харків) та факультету “Транспортні технології” НУ «Запорізька політехніка» (м. Запоріжжя)

Із вступними  словами виступили Кузькін Олексій Феліксович, доктор технічних наук, декан транспортного факультету НУ «Запорізька політехніка», Турпак Сергій Миколайович доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Транспортних технологій НУ «Запорізька політехніка», Куценко Максим Юрійович, кандидат технічних наук, декан факультету Управління процесами перевезень УкрДУЗТ та Лисечко Володимир Петрович, кандидат технічних наук, керівник навчально-методичного центру УкрДУЗТ

З онлайн лекцією «Транспортна логістикаСутність, принципи і функціїВиди транспорту. Основні поняття транспортування та експедирування вантажів» для студентів та викладачів УкрДУЗТ  та НУ «Запорізька політехніка» виступив  д.т.н., професор Ломотько Денис Вікторович, завідувач кафедри «Транспортні системи та логістика» УкрДУЗТ (м. Харків).

Сподіваємося, що подібні заходи з нашими колегами стануть традиційними та сприятимуть покращенню якості освіти та іміджу УкрДУЗТ та НУ «Запорізька політехніка».

Он-лайн запис зустричи можливо переглянути за посиланням.