31 Травень 2023

ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ (НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ)»

На факультеті «Управління процесами перевезень» 30 березня 2023 р. відбувся фінальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Транспортні технології (на залізничному транспорті)», в якому взяли участь здобувачі від кафедр «Управління експлуатаційною роботою», «Управління вантажною і комерційною роботою», «Залізничні станції та вузли», «Транспортні системи та логістика»

За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» освітня програма Транспортний сервіс та логістика (група 104 – ТСЛ -Д20, 3 курс) присвоєно ІІІ місце Осаковському Станіславу, тема роботи «Організація міжнародних перевезень вантажів за умов обмеження функціонування морських портів України», науковий керівник к.т.н., доцент Шульдінер Ю.В.,  завідувач кафедри Транспортні системи та логістика проф. Ломотько Д.В.
31 травня 2023 року диплом переможця було вручено студенту. Вітаємо переможця та його наукового керівника,  бажаємо нових успіхів та творчих звершень!