19 Листопад 2023

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ 36-Ї МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ІНФОРМАЦІЙНО-КЕРУЮЧІ СИСТЕМИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ”

В Українському державному університеті залізничного транспорту відбулась 36-а Міжнародна науково-практична конференція «ІНФОРМАЦІЙНО-КЕРУЮЧІ СИСТЕМИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ», організатором якої виступила кафедра “Транспортний зв’язок”. Цей захід вже понад тридцять років дозволяє вітчизняним й закордонним науковцям ділитися результатами своїх досліджень. Конференція відбулась протягом 16 -17 листопада 2023 р. в дистанційному форматі, що пов’язано з безпековою ситуацією в регіоні.

За роки існування конференція суттєво розширила свою географію (з кожним роком збільшується кількість закордонних учасників) та кількість учасників (наприклад в поточному році незважаючи на різноманітні труднощі заявки подали понад 100 учасників, значна частина з яких змогла долучилася до обговорення проблематики конференції в онлайн-форматі).

Модератором цьогорічної конференції був декан факультету Інформаційно керуючі системи та технології УкрДУЗТу Сергій ЗМІЙ . З боку керівництва Університету вітальне слово з нагоди відкриття конференції виголосив проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцент Артур КАГРАМАНЯН.

Від кафедри Автоматики виступив  СОТНИК Василь Олександрович (завідувач кафедри “Автоматика та комп’ютерне телекерування рухом поїздів” УкрДУЗТу, доцент) з доповіддю “Рейкові кола залізничної автоматики”.

Повний текст новини.