19 Листопад 2020

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ЛОГІСТИКИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ НА ТРАНСПОРТІ – 2020»

Враховуючи епідемічну ситуацію в світі, та в Україні зокрема, організаційним комітетом Міжнародної науково-технічної конференції «Енергоефективність на транспорті» прийнято рішення провести захід 18-20 листопада 2020 р. в дистанційному режимі в форматі відеоконференцій ZOOM.

Участь у конференції прийняли завідувач кафедри ТСЛ професор Ломотько Д. В. та доцент Примаченко Г. О., які представили колектив авторів: Д. В. Ломотько, Г. О. Примаченко, О. В. Ковальова, Є. І. Григорова –науковці Українського державного університету залізничного транспорту, м. Харків та О. В. Шкуренко доцент Державного університету інфраструктури та технологій, м. Київ. Доповідь було зроблено 19 листопада 2020 року під час роботи секції №3 «Ресурсо- та енергозбереження на транспорті» на тему: «Використання сучасних логістичних технологій в умовах економії ресурсів». Розглянуто питання необхідності дослідження сучасних логістичних технологій, зв’язку технологічних і логістичних операцій за принципом Парето, логістичні технології «точно в строк» та «струнке виробництво». Доповідь викликала жвавий інтерес учасників конференції.

Відеозапис доповіді  можливо переглянути за посиланням https://bit.ly/38WQpVL

Під час виступу на ЕЕТ-2020