29 Грудень 2022

Публічний захист курсових проектів студентів спеціальності “Філологія”

28.12.2022р на кафедрі Іноземних мов відбувся перший семестровий захист курсових проектів студентів спеціальності “Філологія” у відкритому форматі.

Захист проводила комісія у складі:

Світлана Нешко, Вікторія Антонова, Олена Харламова, Олена Дзюба, Віктор Березний, Олена Ель Кассем, Наталя Пономаренко та Катерина Зроднікова.

Проведення подібного заходу через публічну конференцію на платформі Zoom мало за мету не тільки розвиток дисциплінованості серед студентів, але й проведення у життя принципів академічної доброчесності серед студентів та викладачів”, зазначила завідувачка кафедри Світлана Нешко.

Враховуючи досвід минулорічного захисту, можна констатувати значне покращення результатів та високий рівень підготовки студентів. Викладачі кафедри, які були залучені в якості керівників робіт, вкотре показали творчий підхід та професіоналізм при підготовці студентів до захисту письмових робіт.

Публічний захист курсових проектів студентів спеціальності “Філологія”