01 Жовтень 2021

Вітаємо з акредитацією освітньо-наукової програми доктора філософії – Транспортні технології (на залізничному транспорті)

Щиро вітаємо гаранта освітньо-наукової програми Бутько Тетяну Василівну, членів робочої групи,  науково-педагогічних працівників, адміністрацію, структурні підрозділи університету, студентську спільноту, стейкхолдерів з успішним проходженням акредитації освітньо-наукової програми доктора філософії – Транспортні технології (на залізничному транспорті),  та дякуємо за командну роботу, згуртованість та професіоналізм.

Також велика подяка членам експертної групи, членам галузевої експертної ради, і раді Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!

Дякуємо всім за підтримку, за участь у всіх діях і рішеннях, які привели до цієї об’єктивної оцінки нашої діяльності!