21 Грудень 2021

ПЕРЕМОГА НА ХХІІІ ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ВИЩА ШКОЛА ХАРКІВЩИНИ – КРАЩІ ІМЕНА»

20 грудня 2021 року в Харківській обласній адміністрації відзначили нагородами кращих  науковців традиційного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»!

У 2021 році в XХІІI обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» взяли участь 152 науково-педагогічні працівники з 27-ми закладів вищої освіти. Рішенням обласної конкурсної комісії від 14 грудня 2021 року визначені кандидатури 24 переможців та 28 дипломантів конкурсу за 11-ти номінаціями.

Переможцем конкурсу у номінації «Молодий науковець» стала Ловська Альона Олександрівнадоктор технічних наук, доцент, доцент кафедри інженерії вагонів та якості продукції.

Щиро вітаємо, Альону Олександрівну, з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, творчого натхнення й нових перемог.

Колектив кафедри Інженерія вагонів та якість продукції

ПЕРЕМОГА НА ХХІІІ ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ВИЩА ШКОЛА ХАРКІВЩИНИ – КРАЩІ ІМЕНА»