18 Грудень 2021

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

17 грудня 2021 року в спеціалізованій вченій раді Д64.820.04  відбувся захист дисертаційного дослідження старшого викладача кафедри інженерії вагонів та якості продукції

Рибіна Андрія Вікторовича на тему “Удосконалення несучих конструкцій вантажних вагонів шляхом використання наповнювачів в їх складових”  на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів.

Науковий керівник  д.т.н., доцент Ловська Альона Олександрівна.

Офіційні опоненти дали позитивні відгуки на дисертаційне дослідження.

За результатами захисту дисертаційна рада Д64.820.04  під головуванням ректора Українського державного університету залізничного транспорту, доктора технічних наук, професора Панченка Сергія Володимировича прийняла одноголосне рішення присудити здобувачеві науковий ступінь кандидата технічних наук.

Колектив кафедри “Інженерія вагонів та якість продукції” щиро вітає колегу

Рибіна Андрія Вікторовича із захистом кандидатської дисертації.

Бажаємо успіхів та професійного росту!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ