22 Грудень 2022

Фахівці кафедри транспортні системи та логістики взяли участь у міжнародному семінарі ЄЕК ООН Регулювання електронної інформації вантажного транспорту, семантичні стандарти СЕФАКТ ООН та довідкова модель даних мультимодального транспорту

22 грудня 2022 року відбувся Міжнародний семінар ЄЕК ООН зі сприяння торгівлі та транспорту «РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ІНФОРМАЦІЇ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ, СЕМАНТИЧНІ СТАНДАРТИ СЕФАКТ ООН ТА ДОВІДКОВА МОДЕЛЬ ДАНИХ МУЛЬТИМОДАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ»

Цей вебінар є продовженням традиції семінарів ЄЕК ООН  з питань сприяння торгівлі, «єдиного вікна» та обміну даними в коридорах цифрової торгівлі. Однак цей вебінар йде далі, щоб відповісти на висловлену потребу регуляторних органів та бізнес-спільноти в Україні поглибити процес європейської інтеграції, приєднуючись до паралельного просування Регламентів ЄС щодо єдиного вікна та електронної інформації про вантажні перевезення (eFTI) та Рекомендації щодо єдиного вікна СЕФАКТ ООН, семантичних стандартів та еталонної моделі даних мультимодального транспорту (MMT RDM).
Метою семінару є ознайомлення відповідних зацікавлених сторін в Україні з сутністю ініціативи eFTI та з тим, як глобальні стандарти СЕФАКТ ООН та моделі довідкових даних можуть сприяти досягненню її цілей.
Професор, завідувач кафедри Транспортні системи та логістика проф. Д.В.Ломотько взяв участь у семінарі. Відмічено, що у процесі підготовки вебінару зацікавлені сторони в Україні та інших країнах Східного партнерства висловили зацікавленість у залученні відповідних політиків та експертів з інших країн Східного партнерства до цього початкового навчання.