Співробітники Факультету ІКСТ

Прогонний Олексій Миколайович

Декан факультету ІКСТ, к.т.н., доцент

Прогонний Олексій Миколайович

Кандидат технічних наук з 2000 року. Дисертацію захистив у Харківській державній академії залізничного транспорту за спеціальністю «Експлуатація та ремонт засобів транспорту». Тема дисертаційної роботи: «Разработка и исследование электромагнитного замедлителя-ускорителя для подгорочных путей железнодорожных станций».

Дійсний член Транспортної Академії України.

Напрямок наукової діяльності: автоматизація перевізних процесів.

Автор понад 40 наукових праць. В рамках навчально-методичної роботи видав понад 20 науково-методичних та навчально-методичних розробок, в тому числі один підручник (у співавторстві).

Ковтун Ірина Володимирівна

к.т.н., доцент

Ковтун Ірина Володимирівна

Кандидат технічних наук з 2008 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д. 64.820.01 при Української академії залізничного транспорту за спеціальністю 05.12.02 – “Телекомунікаційні системи та мережі ”.

Напрямок наукової діяльності: обробка та передача відеоданих.

Автор 40 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Івченко Валентина Іванівна

фахівець деканату (денна форма)

Івченко Валентина Іванівна

Освіта: у 1987 році закінчила Харківський інститут інженерів  залізничного транспорту імені С.М. Кірова та отримала кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю “Промислова теплоенергетикика”.

Кладкова Олена Юріївна

інспектор деканату (денна форма)

Кладкова Олена Юріївна

Освіта: у 2010 році закінчила Українську державну академію залізничного транспорту та отримала кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю “Автоматика та автоматизація на транспорті”.

Карпець Олена Миколаївна

фахівець деканату (заочна форма)

Карпець Олена Миколаївна

Освіта: у 2004 році закінчила Українську державну академію залізничного транспорту та отримала кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю “Організація перевезень і управління на транспорті (залізничний транспорт)”. У 2019 році закінчила Український державний університет залізничного транспорту та отримала кваліфікацію магістра за спеціальністю “Залізничний транспорт”.