керівник центру

Каменєв Олександр Юрійович

к.т.н., доцент кафедри АТ, керівник Центру НПП ПДО

корпус 3, поверх 3, кабінет 318

Відділ практичної підготовки, дуальної освіти та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та ЦНПП займається забезпеченням організації проходження практики студентами денної та заочної форм навчання згідно з навчальними планами, а також організаційно-методичним забезпеченням провадження освітньої діяльності в УкрДУЗТ за дуальної формою навчання. Сюди входять: організація баз практики на підприємствах залізниць, метрополітенів України та в інших сферах народного господарства, підготовка необхідної документації (договорів, наказів), контроль проходження практики та виробничого навчання студентами, підготовка звітів щодо проходження практики. Крім того, відділ постійно проводить аналіз попиту та пропонування на ринку праці фахівців – випускників університету.

Отримання студентами робочої професії дає їм можливість проходити виробничо-технологічну практику або виробниче навчання в рамках дуальної освіти на оплачуваному робочому місці.

Бабенко Тетяна Володимирівна
Начальник відділу практичної підготовки,
дуальної освіти та сприяння працевлаштуванню
студентів і випускників,