Зовнішні зв’язки

завідувач кафедри

Бантюков Сергій Євгенович

завідувач кафедри, к.т.н., доцент

корпус 2, поверх 2, кабінет 221

Викладачі кафедри «Обчислювальна техніка та системи управління» у навчальному процесі застосовують як традиційні, так і інноваційні методики викладання теоретичного та практичного матеріалу з використанням мультимедійного обладнання. Підвищення теоретичної підготовки та педагогічної майстерності викладачів кафедри, в тому числі, здійснюється за допомогою обміну досвідом з провідними ВНЗ Харкова:

Зовнішні зв’язкиЗовнішні зв’язкиЗовнішні зв’язки
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»Харківський національний університет радіоелектронікиНаціональний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Ця діяльність знаходить своє відображення у таких напрямках:

  • спільна участь викладачів кафедри в щорічних науково-практичних конференціях;
  • участь у розробці та рецензуванні, написанні навчально-методичних посібників;
  • участь в олімпіадах;
  • робота по впровадженню дистанційного навчання.

Заслуговує на увагу досвід плідної співпраці кафедри з метою створення належних умов та механізмів для системного співробітництва вчених та викладачів УкрДУЗТ на організацію та проведення спільних наукових досліджень, сприяння впровадженню наукових розробок УкрДУЗТ у виробництво, в тому числі проведення робіт та консультацій з питань обчислювальної техніки та систем управління з наступними організаціями:

  • Громадська організація «Фонд відродження і розвитку міста Харкова»;
  • “Лиманський центр професійного розвитку персоналу” регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».