Матеріально-технічне забезпечення

завідувач кафедри

Мартинов Ігор Ернстович

Завідувач кафедри, д.т.н., професор

корпус 2, поверх 1, кабінет 126

Матеріальна база кафедри неухильно розвивається.

Зараз навчання студентів проводиться у сучасних аудиторіях, які обладнані мультимедійною технікою та кондиціонерами.

Матеріально-технічне забезпечення
Лекційна аудиторія 2.102

Обмежені можливості розширення площ змушували шукати нові рішення.
У 1983 р. з’явилася ідея створення й установки на території інституту навчального вагона-лабораторії. Допоміг в реалізації цієї ідеї І.І. Хаба, який на початку 80-х рр. був начальником служби вагонного господарства Південної залізниці.

Матеріально-технічне забезпеченняМатеріально-технічне забезпечення

Навчальний вагон – лабораторія

Кафедра «Вагони» одна з перших в інституті впроваджувала в навчальний процес обчислювальну техніку. На кафедрі змінилося кілька поколінь ЕОМ: Наірі-2, Іскра-226, Іскра-1030М, а також широкий набір засобів аналогової техніки.

Зараз загальна площа кафедри складає 418 м2. Лабораторна база представлена шістьма лабораторіями, які оснащені сучасними стендами, приладами та вимірювальною технікою. Лабораторні роботи та практичні заняття проводяться також в вагон-лабораторії, яка розміщена на території університету. Подальшого прискорення набула комп’ютеризація навчального процесу. Лабораторії кафедри оснащені сучасними комп’ютерами, кількість яких з часом зростає.

Матеріально-технічне забезпеченняМатеріально-технічне забезпеченняМатеріально-технічне забезпечення

Лабораторія вагонів та Лабораторія автогальм

В останні роки введена до дії гальмова випробувальна станція імітації дії гальм 30 вагонів поїзду при проведені лабораторних та практичних занять. Матеріально-технічна база кафедри поповнилась приміщенням для створення нової лабораторі.

 

На третьому поверсі другого корпусу знаходяться аудиторії  2.324 – Металографічна лабораторія, 2.325 – Кабінет технічних засобів навчання, 2.326 – Викладацька кафедри, ауд.2.323.