01 Грудень 2020

Вебінар на тему: «Онлайн інструменти для навчання та оцінювання»

1 грудня 2020 року в рамках роботи Платформи обміну знаннями Центру забезпечення якості освіти УкрДУЗТ відбувся вебінар на тему «Онлайн інструменти для навчання та оцінювання».

Програма вебінару налічувала три доповіді:

1. Вступне слово. Презентація «Інтерактивні інструменти для групового навчання»
(Владислав Панченко – керівник ЦЗЯВО);

2. Презентація «Підготовка інтерактивної доповіді з онлайн платформою Miro»
(Дмитро Скуріхін – к.т.н., доцент кафедри вагонів);

3. Презентація «Інструменти для інтерактивного заняття: Mentimeter та AnswerGarden»
(Катерина Єремєєва – к.і.н., старший викладач кафедри історії та мовознавства).

У зустрічі взяли участь близько 80 співробітників університету, були представлені всі підрозділи, факультети і кафедри, також були присутні представники коледжів залізничного транспорту. Особливістю вебінару стала тісна залученість учасників у програму зустрічі в формі інтерактивних опитувань, мозкових штурмів, безпосередньої участі у майстер-класах!

Навіть після закінчення вебінару можна:

1. продовжити участь в онлайн дебатах на kialo.com Чи навчання офлайн (віч-на-віч) ефективніше за дистанційне навчання?;

2. залишити свій відгук про вебінар на Google Jamboard.

Вебінар на тему: «Онлайн інструменти для навчання та оцінювання»