Платформа обміну знаннями

керівник центру

Бабенко Андрій Олександрович

керівник ЦЗЯВО, к.т.н., доцент

корпус 1, поверх 2, кабінет 202

Розбудова культури якості вищої освіти та її успішний розвиток неможливий без постійного стійкого контакту та обміну викладацьким досвідом між науково-педагогічними працівниками.

Цьогоріч питання забезпечення високого рівня викладання стоїть дуже гостро, враховуючи перехід Університету на дистанційну форму навчання, що пов’язаний з карантинними обмеженнями.

Тож, у січні 2020 року, під егідою Центру забезпечення якості вищої освіти Університету, розпочала свою діяльність Платформа обміну знаннями, метою роботи якої є розповсюдження кращих практик у викладанні і навчанні серед університетської спільноти.

Присутні можуть долучатися до обговорення та мають можливість поставити питання спікерам. Теми чергових семінарів проводяться шляхом відкритого опитування у відповідності до зацікавленості аудиторії.

В рамках роботи Платформи проводяться семінари та вебінари із запрошенням провідних викладачів, зокрема з інших закладів вищої освіти, які користуються неабиякою популярністю.

У вебінарах бере участь команда викладачів УкрДУЗТ, залучена до програми «Вдосконалення викладання і навчання у вищій освіти України», що реалізується у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Платформа обміну знаннями, реалізуючи принципи демократії та популяризуючи якісну освіту, є осередком діалогу, відкрита для всіх бажаючих поділитися власним досвідом і запрошує всіх охочих долучитися до обговорення.

Семінар 1. «Сучасні та інноваційні методики викладання»

Вебінар 1. «Вступ у досконалість онлайн викладання»

Вебінар 2. «Онлайн інструменти для навчання та оцінювання»

Вебінар 3. «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти»

Вебінар 4. «Використання хмарних сховищ Microsoft OneDrive та Goodle Drive при організації дистанційного навчання»

Міжнародна конференція «Формування системи забезпечення якості вищої освіти сучасного університету»