Перший захист магістерських дипломних робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”

Завідувач кафедри

Дикань Олена Володимирівна

завідувач кафедри, д.е.н., професор

корпус 3, поверх 4, кабінет 406

2018 року на кафедрі «Менеджмент і адміністрування» вперше відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.

На захисті у складі Державної екзаменаційної комісії був присутній науковий та педагогічний склад кафедри – завідувач кафедри «Менеджмент і адміністрування», д.е.н., професор Дейнека О.Г., д.е.н., професор Дикань О.В., к.н.держ.упр, доцент Коновалов Л.С., к.е.н, доцент кафедри «Економічна теорія та право» Каменева Н.М. та Голова ДЕКу – декан факультету міжнародних економічних відносин Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, професор Іван Олександрович Піддубний.

Наші випускники з гідністю захистили свій кваліфікаційний рівень магістра з чим їх щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів та звершень на новому щаблі життя!