Студенти спеціальностей «Публічне управління і адміністрування» та «Менеджмент» успішно пройшли виробничу практику

Завідувач кафедри

Дикань Олена Володимирівна

завідувач кафедри, д.е.н., професор

корпус 3, поверх 4, кабінет 406

Не можемо не відзначити етап проходження виробничої практики студентами нашої кафедри. В цьому році студенти ІІ курсу спеціальності «Публічне управління і адміністрування» вперше проходили виробничу практику на базі Адміністрацію Московського району Харківської міської ради. Зусиллями викладачів кафедри к.н.держ.упр., доцента Коновалова Леоніда Станіславовича та старшого викладача Глушенко Тетяни Миколаївни та за сприяння ректора Університета Панченка Сергія Володимировича був укладений договір з Харківською міською радою, в особі міського голови Кернеса Г. А., на проведення практики студентів Українського державного університету залізничного транспорту в Харківській міській раді.

Особливо хочеться відзначити впорядковану, чітку роботу як Харківської міської адміністрації, так і Адміністрації московського району. Також хочеться відзначити і подякувати за доброзичливість, чуйність співробітників даних адміністрацій, а саме Соловйову Олену Володимирівну і Ковпак Аллу Федорівну (куратора студенток-практиканток).

Під час проходження практики студентки мали змогу ознайомитися із загальною інформацією про установу, вивчити організаційну структуру, дізнатися про особливості та специфіку адміністративних процесів в установі, ознайомитися з порядком ведення різних розпорядчих документів, а також під керівництвом керівника практики виконати індивідуальне завдання практики.

В процесі проходження виробничої практики студентки продемонстрували хороші теоретичні знання в області організації і діяльності органів місцевого самоврядування, правильно і грамотно виконували доручені завдання, набули навичок підготовки ряду документів розпорядчого характеру, виявили старанність і дисциплінованість, відповідальність і зацікавленість.

Студенти спеціальності «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» ІІ-ІV курсів також успішно пройшли виробничу практику на різних приватних підприємствах міста Харкова та області, де отримали позитивну характеристику, а також нові теоретичні знання та практичні навички своєї майбутньої професії.

Цьогоріч кафедра «Менеджмент і адміністрування» бажає окремо відмітити старанність, відповідальність, зацікавленість студентів ІІ курсу Гусейнової Альони (спеціальність ПУА) і Пальчика Богдана (спеціальність МОіА) та бажає всім студентам подальших успіхів та наснаги у навчанні!