Відкрита лекція Гіоргі Гіоргашвілі

Дикань Олена Володимирівна

завідувач кафедри, д.е.н., професор

корпус 3, поверх 4, кабінет 406

В стінах Українського державного університету залізничного транспорту за сприяння викладачів кафедри «Менеджмент і адміністрування» к.е.н., доцента Громової Олени Володимирівни, к.е.н., доцента Сторожилової Уляни Леонідівни, старшого викладача Глушенко Тетяни Миколаївни, завідувача кафедри д.е.н., професора Дейнеки Олександра Георгійовича та при підтримці ректора Університету Панченко Сергія Володимировича було організовано найцікавіший захід цієї весни для студентів економічного факультету та всіх бажаючих.

Для студентів, викладачів і запрошених гостей відбулася відкрита лекція вченого, дослідника, президента «Асоціації грузинського суспільства», міжнародного тренера і експерта з мови тіла та ефективного спілкування Гіоргі Гіоргашвілі на тему «Про мову тіла і ефективне спілкування».

Гіоргі Гіоргашвілі закінчив Тбіліський державний університет. Вивчав управління бізнесом, маркетинг і психологію в Каліфорнійському університеті в Берклі. Вивчав політику в Грузинсько-європейській школі політики, Нідерландській школі демократії і Університеті науки і технологій в Пекіні, Китай.

Відкривав захід голова профспілкової організації Українського державного університету залізничного транспорту Войтов Іван Миколайович. У президії також були присутні завідувач кафедри «Менеджмент і адміністрування» Дейнека Олександр Георгійович і сам лектор Гіоргі Гіоргашвілі.

Гіоргі Гіоргашвілі провів інтерактивну лекцію доступною студентам російською мовою. В ході лекції була використана цікава мультимедійна презентація, що викликала жвавий інтерес у присутніх.

Змістовна частина лекції ґрунтується на сучасних підходах до питань комунікації, ефективного спілкування в залежності від використовуваної мови тіла. Викладені питання мають високу актуальність і відповідають сучасному рівню розвитку людини, будь то студента або керівника компанії.

Всі присутні отримали нові знання і позитивні емоції від спілкування з лектором, до того ж мали можливість і час для дискусії.

По завершенні лекції завідувач кафедри «Менеджмент і адміністрування» Дейнека Олександр Георгійович від імені Ректора Українського державного університету залізничного транспорту вручив Гіоргі Гіоргашвілі Сертифікат подяки з побажаннями подальших успіхів і натхнення і пропозицією подальшої співпраці.

Викладачі кафедри «Менеджмент і адміністрування» від імені Університету висловлюють щиру подяку Гіоргі Гіоргашвілі за унікальну можливість відвідати цю лекцію.