Студентський науковий гурток «Студентська школа менеджерів»

Завідувач кафедри

Дикань Олена Володимирівна

завідувач кафедри, д.е.н., професор

корпус 3, поверх 4, кабінет 406

Місією гуртка є формування особистої зацікавленості студентів в обраному напрямку навчання, професійне виховання студентської молоді, розширення кругозору і наукової ерудиції майбутніх фахівців.

Основною метою роботи гуртка є активізація та сприяння науково-дослідній роботі студентів, розвиток їх творчих здібностей як молодих вчених.

Завданнями гуртка є:

– розширення і поглиблення професійної підготовки студентів;

– формування творчої особистості;

– розвиток у студентів навичок публічного виступу та самоосвіти;

– зміцнення економічної і правової культури студентів;

– залучення студентів до участі в конференціях, конкурсах, виставках, програмах і проектах державного і міжнародного рівнів;

– проведення засідань з обговорення теоретичних і прикладних питань економіки, управління та підприємництва.

Керівник наукового гуртка – Громова Олена Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри «Менеджмент, публічне управління та HR-технології».

Учасниками гуртка є студенти спеціальностей “Менеджмент” та “Публічне управління та адміністрування” всіх курсів. Стати членом гуртка мають можливість студенти будь-якої форми навчання та будь-якої спеціальності за бажанням УкрДУЗТ.