Проблеми екологічної безпеки у діяльності залізничного транспорту

в.о. завідувача кафедри

Гармаш Богдан Костянтинович

в.о. завідувача кафедри, доцент, к.т.н.

корпус 2, поверх 2, лабораторії хімії

Керівник гурткаГармаш Богдан Костянтинович, в.о. зав. кафедри охорони праці та навколишнього середовища, к.т.н., доцент.

Староста гуртка Дюмін Е.С., група 110-БОП-Д23, 1 курс.

Метою створення гуртка є активізація наукових досліджень серед студентів у сфері екологічної безпеки, а також реалізація наукових, творчих, духовних та інших інтересів студентів з проблем сучасної екології, а також дослідження характеристик забруднюючих речовин та джерел їх виникнення, законів України про охорону довкілля, особливості впливу на довкілля залізничного транспорту.

Завдання наукового гуртка «Проблеми екологічної безпеки у діяльності залізничного транспорту»:

–  заохочення наукової діяльності студентів, підтримка та ініціювання самостійної наукової та навчально-дослідницької роботи студентів;
–   закріплення у студентів теоретичних та практичних знань, розвитку творчого мислення та досягнення поглибленого освоєння навчальних дисциплін;
–  сприяння під керівництвом викладачів кафедри охорони праці та навколишнього середовища вирішенню конкретних практичних проблем у сфері екологічної безпеки;
– підвищення теоретичного рівня і практичної значущості науково-дослідних робіт студентів;

– набуття студентами досвіду організації та участі у науково-дослідній роботі, наукових дискусіях, конференціях, семінарах, круглих столах тощо;
– здійснення науково-дослідної та науково-практичної діяльності шляхом залучення студентів на добровільних засадах до самостійної або колективної наукової роботи.

Члени гуртка «Проблеми екологічної безпеки у діяльності залізничного
транспорту» здійснюють: наукову, науково-дослідницьку діяльність, приймають
участь в обговоренні питань діяльності гуртка, приймають участь у роботі
наукових конференцій, семінарів та інших заходах безпосередньо в університеті