03 Листопад 2021

Пленарне засідання 82-ї СНТК факультету ІКСТ

Традиційно у листопаді в УкрДУЗТ проводиться студентська науково-технічна конференція. Не виключенням став і 2021 рік. Так, 03.11.2021 року відбулося пленарне засідання 82-ї СНТК факультету “Інформаційно-керуючі системи та технології”. Сам захід, у зв’язку з карантинними обмеженнями, проводився у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom. Кількість учасників перевищила 100.
Під час засідання були заслухані та обговорені наступні доповіді:
  1. Дослідження технології надширокосмугового зв’язку для високошвидкісного руху. Магістрант Сайц Олексій (214-КМТ-Д20). Науковий керівник: д.т.н., доц. Трубчанінова К.А.
  2. Математична модель трифазного асинхронного двигуна. Студентка Тимофєєва Юлія (131-АКІТ-Д20). Науковий керівник: к.т.н., доц. Сосунов О.О.
  3. Покращення комутаційного пристрою систем залізничної автоматики засобами комп’ютерної інженерії. Студент Захаров Кирило (123-СКС-Д20). Науковий керівник: к.т.н., доц. Бутенко В.М.

Самі доповіді викликала не аби який інтерес серед студентів та викладачів, у зв’язку з актуальними питаннями, що розглядалися, мультимедійним супроводом та якістю доповіді.

Пленарне засідання 82-ї СНТК факультету ІКСТ