12 Березень 2024

НАУКОВІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ 210-Й РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ПОЕТА, ПИСЬМЕННИКА, ХУДОЖНИКА, ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА УКРАЇНИ ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ШЕВЧЕНКА

11 березня 2024 року в Українському державному університеті залізничного транспорту навчальним науковим центром гуманітарної освіти, кафедрами історії та мовознавства, філософії та соціології, ПЗ та АТД були проведені наукові читання, присвячені 210-й річниці з дня народження видатного поета, письменника, художника, громадського діяча України Тараса Григоровича Шевченка. В ході заходу відбулось спільне засідання студентських наукових гуртків університету з історії, української мови, ділової риторики, філософії, правознавства. В ході заходу були обговорені актуальні питання, пов’язані із життям, творчістю та громадською діяльністю Тараса Григоровича, урочисто прочитані вірші Шевченка. Доповіді викликали неабиякий інтерес учасників заходу та жваве обговорення піднятих питань.

Інформаційні матеріали