26 Травень 2022

Співробітники кафедри Транспортні системи та логістика пройшли підвищення кваліфікації (Таллінн, Естонія)

Співробітники кафедри Транспортні  системи та логістика проф. Ломотько Д.В.ст.викл. Арсененко Д.В. та аспірант кафедри Залізничні станції та вузли Ломотько М.Д. пройшли міжнародне підвищення кваліфікації на тему Sustainable Development: Modern Theories and Best Practices (March 31 – April 1, 2022, Tallinn, Estonia).
Співробітники зробили доповідь на тему Основні напрямки розвитку залізничних систем на основі принципів оперативної інтероперабельності. Матеріали  міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток: сучасні теорії та передовий досвід» опубликовано у збірнику.
Вони представляють результати наукових досліджень у таких наукових галузях, як фінансово-економічні, управлінсько-правові, соціально-культурні, еколого-технічні, освітньо-педагогічні проблеми сталого розвитку на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях.
За результатами отримано міжнародні сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 15 годин = 0,5 кредитів ECTS