22 Квітень 2021

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

21 квітня 2021 року в спеціалізованій вченій раді Д64.820.04  відбувся захист дисертаційного дослідження доцента кафедри інженерії вагонів та якості продукції

Ловської Альони Олександрівни на тему “Розвиток наукових основ розрахунків конструкцій вагонів шляхом урахування наднормованих режимів при експлуатації”  на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук.

Офіційні опоненти дали позитивні відгуки на дисертаційне дослідження.

За результатами захисту дисертаційна рада Д64.820.04  під головуванням ректора Українського державного університету залізничного транспорту, доктора технічних наук, професора Панченка Сергія Володимировича прийняла одноголосне рішення присудити здобувачеві науковий ступінь доктора технічних наук.

Колектив кафедри “Інженерія вагонів та якість продукції” щиро вітає колегу

Ловську Альону Олександрівну із захистом докторської дисертації.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й майбутніх наукових пошуках!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ