Про кафедру

завідувач кафедри

Шепеленко Тетяна Валеріївна

завідувач кафедри, канд.наук з фіз.виховання і спорту, ст.викладач

корпус 4, каб.106

На кафедрі фізичного виховання та спорту в УкрДУЗТ працюють 11 викладачів, серед яких 3 кандидати наук з фізичного виховання і спорту, 2 доценти, 8 старших викладачів, 1 майстер спорту міжнародного класі СРСР, 3 майстри спорту СРСР.

Викладачі кафедри приділяють значну увагу не тільки якісній всебічній підготовці майбутніх фахівців залізничного транспорту, але й веденню значного обсягу спортивної, фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масовій роботі зі студентами.

Студенти-спортсмени УкрДУЗТ є чемпіонами багатьох спортивних змагань різного рівня, зокрема міжнародних, всеукраїнських, обласних а також Чемпіонатах Світу, Європи, України та Параолімпійських іграх.

Кожен рік в університеті проводиться значна кількість спортивних та спортивно-масових змагань, в яких приймають участь як студенти та співробітників УкрДУЗТ.

Традиційними в нашому університеті стали такі змагання, як квест «Калейдоскоп спорту», «Фестиваль аеробіки, художньої гімнастики та черлідингу» та «День Здоров’я», який кожен рік проводиться з великим розмахом та одночасно охоплює до 800 студентів УкрДУЗТ. Щорічно кафедрою фізичного виховання проводяться змагання з футзалу серед співробітнрікв університету на «Кубок  ректора», змагання з футзалу серед студентів на «Кубок ППО УкрДУЗТ», Спартакіада серед факультетів та першокурсників.

На кафедрі працюють безкоштовні спортивні секції зі спортивної аеробіки та черлідингу, шахів та шашок, футболу та футзалу, важкої атлетики та пауерліфтингу, волейболу та баскетболу, настільного тенісу та бадмінтону, художньої гімнастики, легкої атлетики, а також діє велоклуб.

Про кафедру