Науково-дослідна робота кафедри

Науково-дослідна діяльність кафедри здійснюється згідно з відповідними планами роботи і виконується всіма співробітниками кафедри.

Згідно із зазначеними напрямками наукової діяльності на кафедрі проводиться науково-дослідна робота студентів під керівництвом викладачів. НДРС орієнтована на отримання вагомих результатів – підготовку доповідей на науково-технічну конференцію (СНТ), оформлення кращих робіт на конкурси, видання наукових праць.

Кафедра “Якість, стандартизація, сертифікація і технології виготовлення матеріалів” (ЯССтаТВМ) Українського державного університету залізничного транспорту працює над проблемою створення нового складу матеріалів та енергозберігаючих екологічно чистих технологій їх виготовлення.

Новий склад матеріалів і технології їх виготовлення спрямовані на заміну виробів, які виготовляються з чорних і кольорових металів, вартість яких з кожним роком зростає, що пов’язано з використанням газу і електроенергії.

Науковцями кафедри проводяться роботи по створенню захисних покриттів з заданими властивостями для деталей транспортного призначення.

Професор кафедри, доктор технічних наук Геворкян Едвін Спартакович у 2019 році став переможцем  ХХІ обласного конкурсу “Вища школа Харківщини – кращі імена”

Щорічно студенти кафедри приймають участь у наукових конференціях та олімпіадах.

Галерея