Зовнішні зв’язки

завідувач кафедри

Мартинов Ігор Ернстович

Завідувач кафедри, д.т.н., професор

корпус 2, поверх 1, кабінет 126

Міжнародна діяльність кафедри

Навчання студентів за програмою “Два дипломи”

Студенти-магістри даної спеціальності мають можливість навчатись за програмою “Два дипломи”. Після закінчення навчання Ви отримуєте 2 дипломи – європейський (французький чи польський) та вітчизняний (УкрДУЗТ).
У 2019 році за даною програмою у Познанському технологічному університеті (м. Познань, Польша) навчався студент нашої кафедри Михайло Дем’янчук.

Зовнішні зв’язки

Також наші студенти та викладачі беруть участь у міжнародній програмі ERASMUS +
За більш детальною інформацією звертайтесь у Відділ міжнародних зв’язків  та Українсько-польський центр науки, освіти та культури УкрДУЗТ або заходьте на сторінку у Facebook.

Стажування викладачів УкрДУЗТ у Познанському технологічному університеті ( м.Познань, Польша). 

В рамках реалізації концепції Університета по інтернаціоналізації вищої освіти та програми Європейського союзу Erasmus + КА107 з 8 по 12 квітня 2019 року доцент кафедри вагонів Механіко-енергетичного факультету Скуріхін Дмитро Ігорович перебував у Познанському технологічному університеті м. Познань (Польша).
Під час візиту були виконані наступні завдання:
- проведені 8 годин відкритих лекцій для студентів факультету Інженерії транспорту англійською мовою (Staff Mobility For Teaching);
- знайомство з професорсько-викладацьким складом кафедри Залізничних транспортних засобів, організацією праці викладачів, обмін досвідом, налагодження зв’язків;
- презентація наукової та освітньої діяльності УкрДУЗТ перед викладачами та студентами факультету «Інженерії транспорту» англійською мовою;
– аналіз організації навчального процесу студентів УкрДУЗТ, що навчаються Познанській політехніці за програмою 2 дипломи;
- ознайомлення з лабораторіями, технологічним обладнанням, новими технологіями, засобами діагностування залізничного транспорту;
- ознайомлення з конструкційними особливостями пасажирських та вантажних вагонів польських залізниць (з ходовими частинами, електричним та внутрішнім обладнанням).

Зовнішні зв’язки

Стажування викладачів УкрДУЗТ у Технолого-гуманітарному університеті імені Казимира Пуласького (м.Радом, Польща)

З метою реалізації концепції Університету щодо інтернаціоналізації вищої освіти з 5 по 9 листопада 2018 року доценти кафедри вагонів Механіко-енергетичного факультету В’ячеслав Бондаренко та Дмитро Скуріхін проходили стажування у Технолого-гуманітарному університеті ім. Казимира Пуласького у м. Радомі (Польша).

Під час стажування викладачі ознайомилися зі структурою університету, його навчальним процесом та лабораторною базою. На підприємстві «Zakłady Automatyki Kombud SA» вивчили технології автоматизації виробничих процесів на підприємствах залізничного транспорту, ознайомилися з конструкційними особливостями пасажирських та вантажних вагонів польських залізниць (з ходовими частинами, електричним та внутрішнім обладнанням).

Під час візиту представники нашого університету презентували англійською мовою наукову та освітню діяльність УкрДУЗТ перед викладачами та студентами факультетів «Transport and Electrical Engineering» та «Mechanical Engineering», обмінялися досвідом та налагодили зв’язки.

У Технолого-гуманітарному університеті ім. Казимира Пуласького співробітники кафедри вагонів УкрДУЗТ також взяли участь в інформаційному семінарі Erasmus+ KA107, організованому для представників партнерських університетів, де ознайомилися з програмами мобільності для викладачів та студентів.

Зовнішні зв’язки

Міжнародне співробітництво у рамках наукової діяльності кафедри

Кафедра  тісно співпрацює з провідними виробниками підшипникових вузлів для рухомого складу, а саме: SKF, Timken та Brenco.  Професор Мартинов І.Е. приймав участь в акредитації заводу фірми «Brenco» по виробництву буксових вузлів для вантажних вагонів у м. Санкт-Петербург (США) . Доцент Труфанова А. В. приймала участь в акредитації заводу фірми «SKF» по виробництву буксових вузлів для вантажних вагонів у м. Вілллар-Пероза (Італія).

Демонтаж дослідних дворядних конічних підшипників TBU виробництва SKF в депо Мудрьона Пріднепровської залізниці спільно з представниками SKF:

Зовнішні зв’язки

На підприємстві з виготовлення дворядних конічних підшипників TBU виробництва SKF (Вілла Пероза, Італія):

Зовнішні зв’язки

На підприємстві з виготовлення дворядних конічних підшипників TBU виробництва AmstedRail, США, СанктПетербург:

Зовнішні зв’язки

Викладання лекцій та відвідування семінарів

Зовнішні зв’язки

  •  З 7 по 21 січня 2019 р. професор, доктор технічних наук Е. С. Геворкян на запрошення партнера УкрДУЗТ – Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького, м. Радом (Республіка Польща) проводив лекції для студентів 5 курсу механічного факультету з дисципліни «Інженерні матеріали, нанокомпозити та наноматеріали». Візит реалізовано за проектом «Zintegrowany Program UTHRad.», POWR.03.05.00-00-Z105/17, фінансованим з коштів Європейського Союзу в рамках Europejskiego Funduszu Społecznego. Після закінчення курсу лекцій, серед студентів було проведено анонімне опитування щодо оцінки представлених матеріалів та отримані позитивні відгуки.
  • З 5 по 22 травня 2019 р. професор кафедри , доктор технічних наук Е. С. Геворкян на запрошення нашого партнера – Технолого-гуманітарного університету ім. Казимира Пуласького, м. Радом (Республіка Польща) продовжив проведення циклу лекцій для студентів 5 курсу механічного факультету з дисципліни «Інженерні матеріали, нанокомпозити та наноматеріали».
    Під час візиту професор Геворкян Е.С. прийняв участь у VI науково-технічній  конференції “Fizika Uszkodzen Eksploatacyjnych”, яка проходила у місті Sandomierz, республіка Польща з 20 по 22 травня 2019 року. Едвін Спартакович виступив на пленарному засіданні з доповіддю на тему “Dyrability and exploitation perfomance of cutting tools made out of chromium oxide nanocomposite materials”.
  • Зовнішні зв’язки6–8 листопада 2019 р. професор кафедри  Едвін Спартакович Геворкян на запрошення уряду міста Ібінь провінції Сичуань відвідав Китай, де взяв участь у заходах «2019 Talent Exchange Conference in the Yangtze River First City & Talent-themed Week», організованих Китайсько-Українським форумом науки і технологій (China-Ukraine Forum of Science and Technology). За результатами конференції професор   Е. С. Геворкян, отримав запрошення до читання лекцій в університеті м.Ібінь в якості запрошеного професора.
  • Відповідно до договору про співробітництво між Українським державним університетом залізничного транспорту та Технолого-гуманітарним університетом ім. Казимира Пуласького (м. Радом) з 7 по 29 січня 2020 р. професор Е. С. Геворкян читав лекції англійською мовою для студентів польського університету. Цикл лекцій було проведено з дисципліни «Інженерні матеріали та їх експлуатація» для магістрів механічного факультету. Ключовими проблемами лекцій були основні тенденції розвитку сучасного матеріалознавства. Візит реалізовано за проектом «Zintegrowany Program UTHRad.», POWR.03.05.00-00-Z105/17.


Установи та організації, які активно співпрацюють з випускаючою кафедрою вагонів:

НПП “ХАРТРОН-ЭКСПРЕСС ЛТД”, вагонні і пасажирські депо ПАТ Укрзалізниця, Державне підприємство “Український науково-дослідний інститут вагонобудування”, ПАТ Крюківський вагонобудівний завод, вагоноремонтні підприємства Укрзалізниці, ПАТ Азовмаш та інші науково-проектні підприємства та конструкторські організації, що пов’язані з транспортом та вагонним господарством. Кафедра також тісно співпрацює з провідними виробниками підшипникових вузлів для рухомого складу, а саме: SKF, Timken та Brenco.