Студентський науковий гурток “Управління персоналом”

Завідувач кафедри

Дикань Олена Володимирівна

завідувач кафедри, д.е.н., професор

корпус 3, поверх 4, кабінет 406

Мета діяльності наукового гуртка – виявлення зацікавлених і талановитих, схильних до наукової роботи студентів, виховання навичок до аналітичної та наукової роботи, для подальшого застосування у науково-дослідній діяльності.

Основними завданнями гуртка є:

• сприяння в опановуванні студентами навичок проведення самостійних аналітичних та наукових досліджень;
  • розвиток науково-аналітичного мислення, розширення кругозору та ерудиції студентів;
  • поглиблення знань з менеджменту персоналу стимулювання інтересу до самовдосконалення;
  • залучення студентів до участі в науковій діяльності за проблематикою кафедри;
  • залучення студентів до участі у проведенні наукових конференцій, конкурсів на найкращий проєкт (кращу наукову роботу), наукових семінарів кафедри та університету, круглих столів, спеціалізованих виставок та форумів.

Напрями науково-дослідної роботи студентів:

• економіка праці та соціально-трудові відносини;
  • забезпечення конкурентоспроможності підприємств, шляхом підвищення ефективності управління персоналом;
  • проблеми та напрямки в формуванні трудового потенціалу підприємств транспорту;
  • фізіологія та психологія праці;
  • психологія управління та HR-менеджмент;
  • проблеми та перспективи людського розвитку в Україні та світі.

Керівник наукового гуртка – Куделя Вікторія Іванівна, к.е.н., доцент кафедри “Менеджмент, публічне управління та HR-технології”