24 Вересень 2024

10-та Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті»

Український державний університет залізничного транспорту, Транспортна академія України, Академія будівництва України, Vilnius Gediminas Technical University, Головне управління Держгеокадастру в Харківській області, ТОВ «Mapei Ukraine», ТОВ «MC-Bauchemie», ТОВ  «Корпорація  КРТ», ТОВ «РС-Інженерінг», Державне підприємство «Національний інститут розвитку інфраструктури»

запрошують Вас прийняти участь у роботі

10-ї міжнародної науково-технічної конференції

 «ПРОБЛЕМИ НАДІЙНОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД

ТА БУДІВЕЛЬ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ»

Дати та місце проведення: 20-22 листопада 2021 р., м. Харків, Україна

Мета конференції – удосконалення науково-дослідної роботи, обмін досвідом, упровадження передових методів досліджень, розширення міжнародного співробітництва, встановлення ділових контактів і комерційних зв’язків.

Програма конференції передбачає роботу наступних секцій:

«Шляхи сполучення, безпека руху та управління на транспорті»

«Будівельні конструкції, будівлі та споруди»

«Будівельні матеріали, захист і ремонт конструкцій та споруд»

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

Приймання заявок та тез доповідейдо 15.10.2024
Приймання статей до Збірника наукових праць УкрДУЗТ та AIP Conference Proceedingsдо 15.11.2024
Робота конференції20-22.11.2024

Прийняті матеріали будуть опубліковані в електронному  збірнику тез доповідей на сайті конференції https://kart.edu.ua/nauka/konferencii та університету https://kart.edu.ua. Передбачене оформлення електронних сертифікатів учасників, які будуть доступні до завантаження з сайту. За бажанням учасники конференції можуть подати статтю мовою оригіналу для публікації у збірнику наукових праць УкрДУЗТ https://kart.edu.ua/unit/zbirnik-ukrsurt, включеному до переліку фахових видань МОН України за категорією «Б» та проіндексованому НМБД Index Copernicus, Google Scholar тощо. Правила оформлення тез доповідей та статей наведені на сайті конференції та збірника наукових праць УкрДУЗТ.

Пленарне засідання Трансбуд-2024:

Час: 20 лист. 2024 о 10:00
Підключитись до конференції  Zoom https://us02web.zoom.us/j/89237342278?pwd=0ildrL6aVWVjSb80kIBuvc8C6rgbAw.1
Ідентифікатор конференції: 892 3734 2278
Код доступу: 026824

Засідання Секції «Шляхи сполучення, безпека руху і управління на транспорті»
Час: 20 лист. 2024 о 14:00
Підключитись до конференції  Zoom https://us02web.zoom.us/j/86122767867?pwd=d9IU0aJRztR3THns0KpcFTxMAfLgLm.1
Ідентифікатор конференції: 861 2276 7867
Код доступу: 691839

Засідання Секції «Будівельні конструкції, будівлі та споруди»
Час: 20 лист. 2024
Підключитись до конференції  Zoom https://us02web.zoom.us/j/2864438465?pwd=bkhtRlNxL3E3SnZCTU1oSFNHcHJNQT09
Ідентифікатор конференції:  286 443 8465
Код доступу: 

Засідання Секції «Будівельні матеріали, захист і ремонт конструкцій та споруд»
Час: 20 лист. 2024 о 14:00
Підключитись до конференції  Zoom https://us02web.zoom.us/j/7292797732?pwd=cHp3U2NqeFo1enlUcUMwajRqR0ozZz09
Ідентифікатор конференції: 729 279 7732
Код доступу: 0

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ

українська, англійська

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийняті матеріали будуть опубліковані в електронному  збірнику тез доповідей на сайті конференції https://kart.edu.ua/nauka/konferencii та університету https://kart.edu.ua. Передбачене оформлення електронних сертифікатів учасників, які будуть доступні до завантаження з сайту. За бажанням учасники конференції можуть подати статтю мовою оригіналу для публікації у збірнику наукових праць УкрДУЗТ https://kart.edu.ua/unit/zbirnik-ukrsurt, включеному до переліку фахових видань МОН України за категорією «Б» та проіндексованому НМБД Index Copernicus, Google Scholar тощо. Правила оформлення тез доповідей та статей наведені на сайті конференції та збірника наукових праць УкрДУЗТ.

З матеріалами попередньої конференції ТрансБуд-2021 Ви можете ознайомитися за посиланням http://conf.kart.edu.ua/uk-UA/

ФІНАНСОВІ УМОВИ

Участь у конференції, публікація електронних тез доповідей та оформлення електронних сертифікатів учасників безкоштовні. Публікація статей у Збірнику наукових праць УкрДУЗТ та електронному журналі AIP здійснюватиметься за окрему плату. Публікація у Збірнику наукових праць УкрДУЗТ – безкоштовна, вартість однієї публікації у журналі AIP Conference Proceedings буде залежати від кількості бажаючих, але не менше 100 $.

З метою реєстрації на 10-ту Міжнародну науково-технічну конференцію “Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд та будівель на залізничному транспорті” Вам необхідно до 15.10.2024 р. заповнити та надіслати електронну форму, яка доступна за наступним посиланням чи надіслати на адресу оргкомітету transbud2024@ukr.net заповнений та підписаний паперовий примірник.

Реєстраційну форму також можна подати у електронному вигляді за посиланням: https://forms.gle/MCKBJAFk6AWgTq1S9

СЕКРЕТАРІАТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Євген Коростельовк.т.н., доц., завідувач науково-дослідної частини Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Дмитро Потаповк.т.н., доц. кафедри залізничної колії і транспортних споруд Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Володимир Вітольбергк.т.н., доц. кафедри залізничної колії і транспортних споруд Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Надія Муригіназав. лаб. кафедри залізничної колії і транспортних споруд Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)

КОНТАКТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Адреса:майдан Фейєрбаха, 7, 61050, Харків, Україна
Телефони: +38-099-78-59-524, +38-067-67-88-081, +38-050-65-19-979
E-mail:transbud2024@ukr.net

Вимоги AIP Conference Proceedings

Організаторами конференції отримано можливість публікації статей конференції у електронному журналі AIP Conference Proceedings, який індексується наукометричними базами: Web of Science, Scopus та іншими. Для публікації будуть прийматися статті англійською мовою, обсягом 6-9 сторінок, які оформлені у відповідності до вимог видавництва. Орієнтовна вартість публікації статті становить 100 USD. Остаточна вартість буде визначена після уточнення кількості статей.

Згідно до умов публікації один з авторів статті має бути присутнім на конференції. До збірника праць будуть долучатися не більше двох статей, які надійшли від одного автора. Колектив авторів має складати не більше п’яти осіб із умовою, а кількість авторів що на лежать до однієї організації не повинна перевищувати чотирьох осіб. За умовами видавця по матеріалам публікації має бути обов’язково зроблена доповідь на конференції. Слайди презентації, що супроводжує доповідь, мають бути виконані англійською мовою.

Для вчасного видання матеріалів конференції учасникам необхідно надіслати статті в форматі .doc або .docx та скан підписаної авторської угоди до секретаріату на електронну пошту transbud2024@ukr.net в термін до 15 листопада 2024 р. 

Нагадуємо, що презентації доповідей конференції Трансбуд-2024, мають бути виконані англійською мовою. Бажаємо учасникам плідної роботи та нових творчих здобутків!

Організаційний комітет конференції:

Сергій Панченко (голова)д.т.н. , проф., в.о. ректора Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Romualdas Kliukas (співголова)dr., prof., rector Vilnius Gediminas Technical University (Lithuania)
Олена Воскобійник (співголова)д.т.н., директор Департаменту технічного регулювання у будівництві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України (Україна)
Юзеф Тулей (співголова)к.т.н., член правління АТ «Укрзалізниця» (Україна)
Артур Каграманян (співголова)к.т.н., доц., проректор з науково-педагогічної роботи Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Андрій Плугін (співголова)д.т.н., проф., завідувач кафедри залізничної колії і транспортних споруд Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Юрій Кундрюков (співголова)начальник Головного управління Держгеокадастру в Харківській області (Україна)
Артем Безуглий (співголова)к.е.н., доц., директор Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури» (Україна)

НАУКОВИЙ КОМІТЕТ:

Секція «Шляхи сполучення, безпека руху та управління на транспорті»

Андрій Плугін (голова)д.т.н., проф., завідувач кафедри залізничної колії і транспортних споруд, Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Сергій Воронін (співголова)д.т.н., проф., завідувач кафедри машинобудування та технічного сервісу машин, Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Євгенія Угненко (співголова)д.т.н., проф., завідувач кафедри вишукувань та проєктування шляхів сполучення, геодезії та землеустрою, Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Predrag DašićDr., Prof., Department of Mechanical Engineering, Industrial Engineering, Engineering Management, Organizational Sciences, Work Health and Safety, Engineering Academy of Serbia (Serbia)
Juraj GerliciDr.Ing., Prof., Prof.h.c., Head of Department of Transport and Handling Machines, University of Zilina (Slovak Republic)
Markus LaglerDipl.-Ing., BA, BSc, Univ. Ass., Technischen Universität Wien (Austria)
Olegas PrentkovskisDr., Prof., Dean of the Faculty of Transport Engineering, Vilnius Gediminas Technical University (Lithuania)
Jūratė Sužiedelytė-VisockienėDr. Eng., Head of Department of Geodesy and Cadastre, Vilnius Gediminas Technical University (Lithuania)
Олег Агафоновдиректор геодезичного відділення ДП «Український державний головний науково-дослідний і виробничий інститут інженерно-технічних і екологічних вишукувань» (Україна)
Олександр Горбк.т.н., генеральний директор ТОВ «Навігаційно-геодезичний центр» (Україна)
Едуард Даніленкод.т.н., професор кафедри залізничної колії та колійного господарства, Державний університет інфраструктури та технологій (Україна)
Олексій Палантд.е.н., професор кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова (Україна)
Олена Славінськад.т.н., проф., проректор з наукової роботи Національного транспортного університету (Україна)
Олексій Тютькінд.т.н., проф., завідувач кафедри транспортної інфраструктури, Український державний університет науки і технологій (Дніпро)
Анатолій Цинкак.т.н., перший заступник директора Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури» (Україна)
Григорій Шарийд.е.н., проф., завідувач кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою, Національний університет «Полтавська політехніка» ім. Ю. Кондратюка (Україна)
Володимир Яременкок.ю.н., директор ДП «Український державний головний науково-дослідний і виробничий інститут інженерно-технічних і екологічних вишукувань» (Україна)

Секція «Будівельні конструкції, будівлі та споруди»

Олексій Лобяк (голова)к.т.н., доц., завідувач кафедри будівельної механіки та гідравліки, Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Альона Ловська (співголова)д.т.н., професор кафедри інженерії вагонів та якості продукції, Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Андрій Бамбурад.т.н., проф., завідувач відділу надійності конструкцій будівель та споруд, ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (Україна)
Зіновій Бліхарськийд.т.н., проф., директор Інституту будівництва та інженерії довкілля, Національний університет «Львівська політехніка» (Україна)
Олександр Вайнбергд.т.н., проф., головний радник генерального директора АТ «Укргідропроект» (Україна)
Євгеній Клименкод.т.н., проф., завідувач кафедри залізобетонних конструкцій і транспортних споруд, Одеська державна академія будівництва та архітектури (Україна)
Віталій Кожушкод.т.н., проф., завідувач кафедри мостів, конструкцій та будівельної механіки, Харківський національний автомобільно-дорожній університет (Україна)
Олександр Семкод.т.н., проф., завідувач кафедри архітектури та міського  будівництва, Національний університет «Полтавська політехніка» ім. Ю. Кондратюка (Україна)

Секція «Будівельні матеріали, захист і ремонт мконструкцій та споруд»

Дмитро Плугін (голова)д.т.н., проф, завідувач кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд, УкрДУЗТ (Україна)
Аркадій Плугінд.х.н., проф., Почесний професор Українського державного університету залізничного транспорту (Україна)
Olga Borziakdr. hab. inż., Profesor uczelni, Katedra Fizyki Budowli i Materiałów Budowlanych, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (Poland)
Ion Rusudr. hab., Prof. univ., Department of Transport Infrastructure Engineering, Technical University of Moldova (Moldova)
Marco Faccindr., General Manager of “Mapei Ukraina” LLC (Milano, Italia – Київ, Україна)
Hans-Bertram Fisherdr.-ing., F.A.Finger-Institut für Baustoffkunde, Bauhaus Universität Weimar (Deutschland), Почесний професор Українського державного університету залізничного транспорту
Wenzhong Zhudr, Reader in Civil Engineering, School of Computing, Engineering and Physical Science, University of the West of Scotland (UK)
Артем Приймаченкок.т.н., директор ТОВ  «MC-Bauchemie» (Німеччина – Україна)
Катерина Пушкарьовад.т.н., проф., завідувач кафедри будівельних матеріалів, Київський національний університет будівництва та архітектури (Україна)
Мирослав Саницькийд.т.н.,  проф., завідувач кафедри будівельного виробництва, Національний університет «Львівська політехніка» (Україна)
Віктор Соповд.т.н., професор кафедри архітектури та інженерних вишукувань, Сумський національний аграрний університет (Україна)
Сергій Толмачовд.т.н., професор кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів,  Харківський національний автомобільно-дорожній університет (Україна)
Людмила Трикозд.т.н., професор кафедри кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд, УкрДУЗТ (Україна)
Галина Шабановад.т.н., професор кафедри технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (Україна)

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Для вчасного видання матеріалів конференції учасникам необхідно до 15 жовтня 2024 р. надіслати до секретаріату конференції тези доповіді обсягом до 2 сторінок у форматі Прізвище.doc та Прізвище.pdf однією з мов конференції (українською, англійською).

Текстові матеріали готуються та друкуються з використанням текстових редакторів MS Word for Windows, шрифт тексту має бути 14 пт, гарнітура – Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1, абзацний відступ – 7 мм, для набору формул використовують вбудований редактор формул. Поля по 20 мм з усіх боків.

Автори несуть відповідальність за зміст тез доповідей.

Структура:

УДК друкується великими літерами, напівжирним шрифтом.

Назва тез друкується великими літерами, напівжирним шрифтом (мовою оригіналу та англійською).

Автори (науковий ступінь, ініціали, прізвище), напівжирним, курсивним шрифтом (мовою оригіналу та англійською).

Назва організації, де працює автор (місто), курсивним шрифтом (мовою оригіналу та англійською).

Текст доповіді чи тези.

Перелік посилань, шрифт тексту 10 пт, гарнітура – Times New Roman, без відступу.

Зразок оформлення тези

10-та Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті»