17 Квітень 2023

Новини студентського наукового гуртка Якість та метрологія

10-14 квітня 2023 року  у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті пройшла 85-та Міжнародна наукова конференція студентів. До заходу долучилися студенти кафедри інженерії вагонів та якості продукції – учасники студентського наукового гуртка «Якість та метрологія» проблемних груп «Метрологія, як елемент системі управління якістю» та «Матеріали та технології виготовлення виробів транспортного призначення».

На конференції свої доповіді представили Є. Чичин (107-МВТ-Д21), М. Арбузов (219-ЯСС-Д22) Керівник к.т.н., доцент Комарова Ганна на тему: Впровадження передових методів неруйнівного контролю для підвищення ефективності виявлення дефектів.

В. Свєтош (107-МВТ-Д22), В. Лозенко (107-МВТ-Д20) Керівник  к.т.н., асистент Волошина Людмила на тему: Лиття за крижаними моделями, як сучасний спосіб ливарного виробництва.

Новини студентського наукового гуртка Якість та метрологія